Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
35 pátek 15.1.2021 Olomouc Č.Budějovice 3:2
35 pátek 15.1.2021 Třinec Hr. Králové 3:1
35 pátek 15.1.2021 K. Vary Zlín 5:1
35 pátek 15.1.2021 Litvínov Sparta 3:5
35 pátek 15.1.2021 Vítkovice Plzeň 4:3
35 pátek 15.1.2021 Pardubice Ml. Boleslav 2:1p
35 pátek 15.1.2021 Liberec Kometa 2:3sn
 
12 úterý 12.1.2021 Plzeň Hr. Králové 1:4
12 úterý 12.1.2021 Vítkovice Olomouc 1:2
12 úterý 12.1.2021 K. Vary Pardubice 4:5
12 úterý 12.1.2021 Č.Budějovice Litvínov 4:3
12 úterý 12.1.2021 Zlín Liberec 4:3sn
12 úterý 12.1.2021 Ml. Boleslav Třinec 3:2
12 úterý 12.1.2021 Kometa Sparta 4:3p
 
34 neděle 10.1.2021 Litvínov Pardubice 5:0
34 neděle 10.1.2021 K. Vary Vítkovice 1:4
34 neděle 10.1.2021 Ml. Boleslav Olomouc 4:2
34 neděle 10.1.2021 Č.Budějovice Zlín 3:1
34 neděle 10.1.2021 Sparta Hr. Králové 4:1
34 neděle 10.1.2021 Kometa Plzeň 2:3p
34 neděle 10.1.2021 Třinec Liberec 0:2
 
33 pátek 8.1.2021 Třinec Pardubice 1:4
33 pátek 8.1.2021 Olomouc Sparta 0:3
33 pátek 8.1.2021 Vítkovice Ml. Boleslav 3:1
33 pátek 8.1.2021 Plzeň K. Vary 4:3
33 pátek 8.1.2021 Liberec Č.Budějovice 7:0
33 pátek 8.1.2021 Hr. Králové Litvínov 3:1
33 čtvrtek 7.1.2021 Zlín Kometa 4:5
 
26 úterý 5.1.2021 Vítkovice Liberec 1:4
 
9 úterý 5.1.2021 Olomouc Č.Budějovice 3:2p
9 úterý 5.1.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:5sn
 
8 úterý 5.1.2021 Sparta Hr. Králové 3:0
 
7 úterý 5.1.2021 Zlín Kometa 0:3
 
5 úterý 5.1.2021 K. Vary Litvínov 4:6
 
6 pondělí 4.1.2021 Plzeň Třinec 5:0
 
32 neděle 3.1.2021 Č.Budějovice Vítkovice 4:3sn
32 neděle 3.1.2021 Ml. Boleslav Zlín 0:1
32 neděle 3.1.2021 Sparta Liberec 1:3
32 neděle 3.1.2021 Hr. Králové Pardubice 3:2
32 neděle 3.1.2021 Litvínov Olomouc 2:1p
32 neděle 3.1.2021 Kometa K. Vary 3:0
32 neděle 3.1.2021 Plzeň Třinec 3:4p
 
31 středa 30.12.2020 Vítkovice Kometa 0:1
31 středa 30.12.2020 K. Vary Litvínov 2:3p
31 středa 30.12.2020 Č.Budějovice Plzeň 4:3p
31 středa 30.12.2020 Olomouc Hr. Králové 2:3sn
31 středa 30.12.2020 Pardubice Sparta 5:4
31 středa 30.12.2020 Zlín Třinec 2:3p
31 středa 30.12.2020 Liberec Ml. Boleslav 0:2
 
30 pondělí 28.12.2020 Ml. Boleslav Kometa 3:0
30 pondělí 28.12.2020 Olomouc Třinec 6:3
30 pondělí 28.12.2020 Sparta Vítkovice 4:1
30 pondělí 28.12.2020 Litvínov Plzeň 0:3
30 pondělí 28.12.2020 Č.Budějovice K. Vary 3:4
30 pondělí 28.12.2020 Pardubice Zlín 5:2
30 pondělí 28.12.2020 Hr. Králové Liberec 2:3sn
 
29 sobota 26.12.2020 Liberec Litvínov 6:3
29 sobota 26.12.2020 Vítkovice Třinec 2:1sn
29 sobota 26.12.2020 Plzeň Ml. Boleslav 3:4sn
29 sobota 26.12.2020 Zlín Hr. Králové 1:2
29 sobota 26.12.2020 Olomouc Pardubice 3:5
29 sobota 26.12.2020 Kometa Č.Budějovice 10:4
29 středa 23.12.2020 K. Vary Sparta 5:4p
 
28 úterý 22.12.2020 Hr. Králové Vítkovice 2:3p
28 úterý 22.12.2020 Sparta Zlín 10:0
28 úterý 22.12.2020 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:4
28 úterý 22.12.2020 Litvínov Kometa 2:1p
28 úterý 22.12.2020 Pardubice Plzeň 4:1
28 pondělí 21.12.2020 Třinec K. Vary 3:4sn
28 pondělí 21.12.2020 Olomouc Liberec 0:2
 
11 pondělí 21.12.2020 Pardubice Vítkovice 4:3
 
6 pondělí 21.12.2020 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
 
2 pondělí 21.12.2020 Litvínov Kometa 6:7sn
 
4 pátek 18.12.2020 Třinec Olomouc 0:1
 
11 úterý 15.12.2020 Zlín Plzeň 2:1
11 úterý 15.12.2020 Sparta Č.Budějovice 2:1
11 úterý 15.12.2020 Liberec K. Vary 7:3
11 úterý 15.12.2020 Olomouc Kometa 1:4
11 úterý 15.12.2020 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:4
 
8 úterý 15.12.2020 Litvínov Pardubice 1:2sn
 
3 úterý 15.12.2020 Třinec Vítkovice 6:0
 
27 neděle 13.12.2020 K. Vary Ml. Boleslav 1:2sn
27 neděle 13.12.2020 Vítkovice Litvínov 6:2
27 neděle 13.12.2020 Liberec Pardubice 1:2
27 neděle 13.12.2020 Plzeň Sparta 2:6
27 neděle 13.12.2020 Č.Budějovice Hr. Králové 3:5
27 neděle 13.12.2020 Zlín Olomouc 1:4
27 neděle 13.12.2020 Kometa Třinec 1:3
 
26 sobota 12.12.2020 Zlín Litvínov 0:2
26 pátek 11.12.2020 Plzeň Olomouc 1:2p
26 pátek 11.12.2020 K. Vary Hr. Králové 3:4
26 pátek 11.12.2020 Č.Budějovice Třinec 2:1p
 
5 pátek 11.12.2020 Liberec Ml. Boleslav 3:2
 
4 pátek 11.12.2020 Sparta Vítkovice 5:2
 
26 čtvrtek 10.12.2020 Kometa Pardubice 0:3
 
14 úterý 8.12.2020 Litvínov Vítkovice 1:0p
14 úterý 8.12.2020 Hr. Králové Č.Budějovice 6:1
 
9 úterý 8.12.2020 Zlín K. Vary 1:2p
9 úterý 8.12.2020 Liberec Kometa 2:1
 
8 úterý 8.12.2020 Ml. Boleslav Olomouc 6:1
 
7 úterý 8.12.2020 Třinec Pardubice 4:3
 
25 neděle 6.12.2020 Třinec Ml. Boleslav 3:4sn
25 neděle 6.12.2020 Litvínov Č.Budějovice 3:2
25 neděle 6.12.2020 Hr. Králové Plzeň 1:5
25 neděle 6.12.2020 Liberec Zlín 2:4
25 neděle 6.12.2020 Sparta Kometa 6:1
25 neděle 6.12.2020 Olomouc Vítkovice 3:2
25 neděle 6.12.2020 Pardubice K. Vary 1:2sn
 
24 pátek 4.12.2020 Plzeň Zlín 7:5
24 pátek 4.12.2020 Třinec Litvínov 4:2
24 pátek 4.12.2020 Ml. Boleslav Hr. Králové 5:2
24 pátek 4.12.2020 K. Vary Liberec 4:3
24 pátek 4.12.2020 Vítkovice Pardubice 1:5
24 pátek 4.12.2020 Kometa Olomouc 5:1
24 čtvrtek 3.12.2020 Č.Budějovice Sparta 1:5
 
23 úterý 1.12.2020 Zlín Vítkovice 2:1
23 úterý 1.12.2020 Třinec Sparta 4:2
23 úterý 1.12.2020 Litvínov Ml. Boleslav 2:4
23 úterý 1.12.2020 Olomouc K. Vary 1:3
23 úterý 1.12.2020 Liberec Plzeň 3:6
23 úterý 1.12.2020 Hr. Králové Kometa 6:2
23 úterý 1.12.2020 Pardubice Č.Budějovice 3:2p
 
22 neděle 29.11.2020 Zlín K. Vary 4:5
22 neděle 29.11.2020 Ml. Boleslav Pardubice 3:2
22 neděle 29.11.2020 Sparta Litvínov 2:3sn
22 neděle 29.11.2020 Č.Budějovice Olomouc 2:4
22 neděle 29.11.2020 Kometa Liberec 3:2
22 neděle 29.11.2020 Třinec Hr. Králové 2:1
22 sobota 28.11.2020 Plzeň Vítkovice 6:3
 
21 pátek 27.11.2020 Hr. Králové Sparta 1:2
21 pátek 27.11.2020 Třinec Liberec 6:4
21 pátek 27.11.2020 Zlín Č.Budějovice 2:3
21 pátek 27.11.2020 Plzeň Kometa 1:2
21 pátek 27.11.2020 K. Vary Vítkovice 2:1p
21 pátek 27.11.2020 Olomouc Ml. Boleslav 0:3
21 pátek 27.11.2020 Pardubice Litvínov 2:1
 
14 úterý 24.11.2020 Sparta Plzeň 1:3
14 úterý 24.11.2020 Ml. Boleslav K. Vary 11:4
14 úterý 24.11.2020 Pardubice Liberec 1:4
 
9 úterý 24.11.2020 Hr. Králové Třinec 0:3
 
8 úterý 24.11.2020 Č.Budějovice Zlín 1:4
 
6 úterý 24.11.2020 Litvínov Olomouc 4:3sn
 
5 úterý 24.11.2020 Kometa Vítkovice 2:3
 
20 neděle 22.11.2020 K. Vary Plzeň 1:0
20 neděle 22.11.2020 Sparta Olomouc 7:1
20 neděle 22.11.2020 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
20 neděle 22.11.2020 Pardubice Třinec 7:6p
20 neděle 22.11.2020 Kometa Zlín 5:3
20 neděle 22.11.2020 Č.Budějovice Liberec 2:3sn
 
7 neděle 22.11.2020 Hr. Králové Litvínov 4:1
 
19 pátek 20.11.2020 Třinec Plzeň 3:1
19 pátek 20.11.2020 K. Vary Kometa 4:2
19 pátek 20.11.2020 Zlín Ml. Boleslav 3:7
19 pátek 20.11.2020 Vítkovice Č.Budějovice 0:7
 
7 pátek 20.11.2020 Olomouc Sparta 4:1
 
3 pátek 20.11.2020 Liberec Litvínov 1:2sn
 
19 čtvrtek 19.11.2020 Pardubice Hr. Králové 2:5
 
13 úterý 17.11.2020 Třinec Č.Budějovice 6:3
13 úterý 17.11.2020 Litvínov Zlín 1:0
13 úterý 17.11.2020 Ml. Boleslav Sparta 2:3p
13 úterý 17.11.2020 Liberec Vítkovice 0:3
13 úterý 17.11.2020 Hr. Králové K. Vary 0:4
13 úterý 17.11.2020 Pardubice Kometa 2:1
13 úterý 17.11.2020 Olomouc Plzeň 1:2p
 
18 neděle 15.11.2020 Litvínov K. Vary 1:2
18 neděle 15.11.2020 Ml. Boleslav Liberec 3:4p
18 neděle 15.11.2020 Hr. Králové Olomouc 4:0
18 neděle 15.11.2020 Vítkovice Kometa 2:3sn
18 neděle 15.11.2020 Pardubice Sparta 1:3
18 neděle 15.11.2020 Č.Budějovice Plzeň 1:5
18 neděle 15.11.2020 Třinec Zlín 5:2
 
17 pátek 13.11.2020 Vítkovice Sparta 5:4p
17 pátek 13.11.2020 Třinec Olomouc 5:2
17 pátek 13.11.2020 Plzeň Litvínov 2:1sn
17 pátek 13.11.2020 Zlín Pardubice 3:2sn
17 pátek 13.11.2020 Kometa Ml. Boleslav 3:2
17 pátek 13.11.2020 Liberec Hr. Králové 4:1
17 středa 11.11.2020 K. Vary Č.Budějovice 3:2
 
14 středa 11.11.2020 Olomouc Zlín 1:4
 
8 středa 11.11.2020 Liberec Třinec 1:3
 
4 středa 11.11.2020 Ml. Boleslav Kometa 2:1
 
2 středa 11.11.2020 Hr. Králové Vítkovice 3:2
 
15 pondělí 9.11.2020 Zlín Sparta 4:6
15 pondělí 9.11.2020 Liberec Olomouc 2:1
15 pondělí 9.11.2020 Vítkovice Hr. Králové 2:1
15 pondělí 9.11.2020 K. Vary Třinec 2:7
15 pondělí 9.11.2020 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:2p
15 pondělí 9.11.2020 Kometa Litvínov 2:4
15 pondělí 9.11.2020 Plzeň Pardubice 5:2
 
14 sobota 7.11.2020 Třinec Kometa 4:3p
 
5 sobota 7.11.2020 Sparta Pardubice 7:1
 
4 sobota 7.11.2020 Litvínov Plzeň 1:4
4 sobota 7.11.2020 Č.Budějovice K. Vary 4:5
 
9 neděle 11.10.2020 Litvínov Sparta 1:3
 
3 neděle 11.10.2020 Kometa Č.Budějovice 4:3sn
 
8 pátek 9.10.2020 Vítkovice K. Vary 2:3
8 pátek 9.10.2020 Kometa Plzeň 3:7
 
3 úterý 6.10.2020 K. Vary Sparta 2:3
 
9 neděle 4.10.2020 Vítkovice Plzeň 4:5p
 
6 pátek 2.10.2020 Č.Budějovice Vítkovice 2:3p
6 pátek 2.10.2020 Sparta Liberec 3:0
 
19 úterý 29.9.2020 Liberec Sparta 3:2
 
5 úterý 29.9.2020 Olomouc Hr. Králové 1:6
5 úterý 29.9.2020 Plzeň Č.Budějovice 4:2
 
26 neděle 27.9.2020 Ml. Boleslav Sparta 4:2
 
4 neděle 27.9.2020 Hr. Králové Liberec 4:3sn
4 neděle 27.9.2020 Pardubice Zlín 0:2
 
3 pátek 25.9.2020 Plzeň Ml. Boleslav 4:2
3 pátek 25.9.2020 Zlín Hr. Králové 2:3
3 pátek 25.9.2020 Olomouc Pardubice 3:2
 
11 úterý 22.9.2020 Litvínov Třinec 3:6
 
20 neděle 20.9.2020 Litvínov Hr. Králové 2:4
 
2 neděle 20.9.2020 Sparta Zlín 3:0
2 neděle 20.9.2020 K. Vary Třinec 2:5
2 neděle 20.9.2020 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:2
2 neděle 20.9.2020 Pardubice Plzeň 3:2p
2 neděle 20.9.2020 Olomouc Liberec 1:4
 
1 pátek 18.9.2020 Plzeň Sparta 5:3
1 pátek 18.9.2020 Zlín Olomouc 1:4
1 pátek 18.9.2020 K. Vary Ml. Boleslav 3:2
1 pátek 18.9.2020 Liberec Pardubice 7:1
1 čtvrtek 17.9.2020 Č.Budějovice Hr. Králové 1:5

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
1:0pp1x
2:110x
2:1pp5x
2:1sn2x
3:05x
3:15x
3:214x
3:2pp3x
3:2sn1x
4:01x
4:16x
4:27x
4:36x
4:3pp3x
4:3sn5x
5:02x
5:12x
5:27x
5:32x
5:42x
5:4pp2x
6:01x
6:13x
6:22x
6:34x
6:41x
7:01x
7:13x
7:31x
7:51x
7:6pp1x
10:01x
10:41x
11:41x
0:13x
0:25x
0:37x
0:41x
0:71x
1:26x
1:2pp4x
1:2sn4x
1:37x
1:412x
1:55x
1:61x
2:35x
2:3pp7x
2:3sn6x
2:46x
2:52x
2:61x
2:71x
3:43x
3:4pp2x
3:4sn3x
3:53x
3:62x
3:72x
4:54x
4:5pp1x
4:5sn1x
4:62x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
EC Red Bull Salzburg (AUT)
HC Sparta Praha
×
Dnes v 12:00 | Dor.
HC Sparta Praha
HC Kobra Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Rousek: Skvělá bojovnost vedla k úspěchu

LIT - SPA 3:5 - Výhru vystřelil kapitán Řepík

Kupte si nový Sparta Magazine #3

Karel Mrzena: Trenér sparťanských legend