Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
1 čtvrtek 15.9.2022 Kometa K. Vary 6:1
1 pátek 16.9.2022 Třinec Č.Budějovice 0:2
1 pátek 16.9.2022 Ml. Boleslav Sparta 4:2
1 pátek 16.9.2022 Plzeň Olomouc 1:2
1 pátek 16.9.2022 Litvínov Vítkovice 2:3
1 pátek 16.9.2022 Hr. Králové Liberec 1:2p
1 pátek 16.9.2022 Kladno Pardubice 4:5p
 
2 neděle 18.9.2022 K. Vary Hr. Králové 2:3
2 neděle 18.9.2022 Vítkovice Plzeň 4:2
2 neděle 18.9.2022 Sparta Litvínov 3:0
2 neděle 18.9.2022 Liberec Kladno 4:3sn
2 neděle 18.9.2022 Pardubice Třinec 4:3p
2 neděle 18.9.2022 Č.Budějovice Kometa 6:2
2 neděle 18.9.2022 Olomouc Ml. Boleslav 2:1
 
4 úterý 20.9.2022 Č.Budějovice Litvínov 6:3
 
3 čtvrtek 22.9.2022 Olomouc Sparta 4:0
3 pátek 23.9.2022 Třinec K. Vary 1:2
3 pátek 23.9.2022 Plzeň Pardubice 1:4
3 pátek 23.9.2022 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:1
3 pátek 23.9.2022 Litvínov Liberec 2:3sn
3 pátek 23.9.2022 Kometa Kladno 1:3
3 pátek 23.9.2022 Hr. Králové Vítkovice 3:2sn
 
4 neděle 25.9.2022 Kladno Hr. Králové 2:1
4 neděle 25.9.2022 Liberec Kometa 2:3sn
4 neděle 25.9.2022 Třinec Vítkovice 3:5
4 neděle 25.9.2022 Sparta Plzeň 3:2
4 neděle 25.9.2022 Pardubice Ml. Boleslav 2:3p
 
5 úterý 27.9.2022 Olomouc Pardubice 1:2
5 úterý 27.9.2022 Hr. Králové Č.Budějovice 3:1
5 úterý 27.9.2022 Sparta Vítkovice 5:3
5 úterý 27.9.2022 Kometa Třinec 2:4
5 úterý 27.9.2022 Litvínov Kladno 1:2p
5 úterý 27.9.2022 Ml. Boleslav Liberec 2:1p
5 úterý 27.9.2022 Plzeň K. Vary 6:3
 
6 čtvrtek 29.9.2022 Vítkovice Ml. Boleslav 4:0
6 čtvrtek 29.9.2022 Kladno Třinec 1:2
6 čtvrtek 29.9.2022 Liberec Plzeň 2:3p
6 pátek 30.9.2022 Č.Budějovice Olomouc 1:2p
6 pátek 30.9.2022 Kometa Hr. Králové 4:0
6 pátek 30.9.2022 Pardubice Sparta 2:3sn
 
7 neděle 2.10.2022 Sparta K. Vary 4:5p
7 neděle 2.10.2022 Ml. Boleslav Kladno 4:0
7 neděle 2.10.2022 Plzeň Kometa 3:4p
7 neděle 2.10.2022 Třinec Liberec 3:4p
7 neděle 2.10.2022 Pardubice Č.Budějovice 6:1
7 neděle 2.10.2022 Olomouc Vítkovice 5:4sn
7 neděle 2.10.2022 Litvínov Hr. Králové 3:2
 
6 úterý 4.10.2022 K. Vary Litvínov 1:4
 
10 úterý 4.10.2022 Liberec Č.Budějovice 6:1
 
8 čtvrtek 6.10.2022 Ml. Boleslav K. Vary 0:1
8 čtvrtek 6.10.2022 Pardubice Vítkovice 2:1
8 pátek 7.10.2022 Č.Budějovice Sparta 2:3p
8 pátek 7.10.2022 Kladno Plzeň 0:4
8 pátek 7.10.2022 Kometa Litvínov 5:4
8 pátek 7.10.2022 Liberec Olomouc 6:2
 
9 neděle 9.10.2022 Ml. Boleslav Kometa 3:2
9 neděle 9.10.2022 Plzeň Hr. Králové 2:5
9 neděle 9.10.2022 Olomouc Kladno 3:0
9 neděle 9.10.2022 Třinec Litvínov 4:1
9 neděle 9.10.2022 Č.Budějovice Vítkovice 2:3sn
9 neděle 9.10.2022 Pardubice K. Vary 2:4
 
10 čtvrtek 13.10.2022 Kometa Pardubice 4:3p
10 pátek 14.10.2022 Třinec Plzeň 3:2
10 pátek 14.10.2022 K. Vary Vítkovice 4:5
10 pátek 14.10.2022 Litvínov Ml. Boleslav 3:4
10 pátek 14.10.2022 Hr. Králové Olomouc 0:3
10 pátek 14.10.2022 Kladno Sparta 2:5
 
11 neděle 16.10.2022 Ml. Boleslav Hr. Králové 0:2
11 neděle 16.10.2022 Plzeň Litvínov 4:3
11 neděle 16.10.2022 Pardubice Liberec 1:0p
11 neděle 16.10.2022 Olomouc Kometa 2:3
11 neděle 16.10.2022 Třinec Sparta 4:2
11 neděle 16.10.2022 K. Vary Č.Budějovice 4:3
11 neděle 16.10.2022 Vítkovice Kladno 2:0
 
12 úterý 18.10.2022 Kometa Vítkovice 2:1
12 úterý 18.10.2022 Plzeň Ml. Boleslav 1:2sn
12 úterý 18.10.2022 Litvínov Pardubice 0:1sn
12 úterý 18.10.2022 Kladno Č.Budějovice 2:1
12 úterý 18.10.2022 Hr. Králové Sparta 3:2
12 úterý 18.10.2022 Liberec K. Vary 3:4sn
 
13 čtvrtek 20.10.2022 Č.Budějovice Plzeň 3:2sn
13 pátek 21.10.2022 K. Vary Kladno 4:3
13 pátek 21.10.2022 Ml. Boleslav Třinec 2:3p
13 pátek 21.10.2022 Vítkovice Liberec 6:3
13 pátek 21.10.2022 Pardubice Hr. Králové 5:2
13 pátek 21.10.2022 Olomouc Litvínov 5:3
13 pátek 21.10.2022 Sparta Kometa 2:3
 
14 neděle 23.10.2022 K. Vary Kometa 2:3sn
14 neděle 23.10.2022 Vítkovice Litvínov 5:3
14 neděle 23.10.2022 Sparta Ml. Boleslav 3:2p
14 neděle 23.10.2022 Olomouc Plzeň 1:4
14 neděle 23.10.2022 Pardubice Kladno 6:2
14 neděle 23.10.2022 Č.Budějovice Třinec 3:2sn
14 neděle 23.10.2022 Liberec Hr. Králové 3:6
 
31 středa 26.10.2022 Sparta Vítkovice 3:2p
 
15 čtvrtek 27.10.2022 Třinec Pardubice 2:3
15 pátek 28.10.2022 Kladno Liberec 3:2
15 pátek 28.10.2022 Ml. Boleslav Olomouc 2:3sn
15 pátek 28.10.2022 Hr. Králové K. Vary 1:2
15 pátek 28.10.2022 Plzeň Vítkovice 4:3p
15 pátek 28.10.2022 Kometa Č.Budějovice 3:0
15 pátek 28.10.2022 Litvínov Sparta 4:0
 
16 neděle 30.10.2022 K. Vary Třinec 2:6
16 neděle 30.10.2022 Kladno Kometa 3:5
16 neděle 30.10.2022 Sparta Olomouc 2:5
16 neděle 30.10.2022 Vítkovice Hr. Králové 5:2
16 neděle 30.10.2022 Liberec Litvínov 2:3p
16 neděle 30.10.2022 Pardubice Plzeň 7:2
16 neděle 30.10.2022 Č.Budějovice Ml. Boleslav 3:0
 
17 úterý 1.11.2022 Litvínov Č.Budějovice 6:4
17 úterý 1.11.2022 Ml. Boleslav Pardubice 0:1
17 úterý 1.11.2022 Olomouc K. Vary 2:0
17 úterý 1.11.2022 Hr. Králové Kladno 8:7p
17 středa 2.11.2022 Třinec Vítkovice 1:2sn
17 středa 2.11.2022 Plzeň Sparta 4:0
 
18 čtvrtek 3.11.2022 Pardubice Olomouc 3:0
18 pátek 4.11.2022 Vítkovice Sparta 3:2
18 pátek 4.11.2022 K. Vary Plzeň 4:5p
18 pátek 4.11.2022 Č.Budějovice Hr. Králové 2:1
18 pátek 4.11.2022 Liberec Ml. Boleslav 6:2
18 pátek 4.11.2022 Kladno Litvínov 3:2p
 
19 neděle 6.11.2022 Třinec Kladno 8:0
19 neděle 6.11.2022 Litvínov K. Vary 5:3
19 neděle 6.11.2022 Hr. Králové Kometa 5:1
19 neděle 6.11.2022 Plzeň Liberec 3:4p
19 neděle 6.11.2022 Olomouc Č.Budějovice 3:1
19 neděle 6.11.2022 Sparta Pardubice 2:3
 
4 úterý 15.11.2022 K. Vary Olomouc 3:2
 
37 středa 16.11.2022 Třinec Sparta 2:1
 
20 čtvrtek 17.11.2022 Č.Budějovice Pardubice 2:4
20 pátek 18.11.2022 Vítkovice Olomouc 3:0
20 pátek 18.11.2022 K. Vary Sparta 1:5
20 pátek 18.11.2022 Kometa Plzeň 3:1
20 pátek 18.11.2022 Liberec Třinec 1:4
20 pátek 18.11.2022 Kladno Ml. Boleslav 1:2p
20 pátek 18.11.2022 Hr. Králové Litvínov 3:0
 
21 neděle 20.11.2022 Třinec Hr. Králové 4:1
21 neděle 20.11.2022 Litvínov Kometa 5:1
21 neděle 20.11.2022 K. Vary Ml. Boleslav 4:3sn
21 neděle 20.11.2022 Plzeň Kladno 1:2p
21 neděle 20.11.2022 Olomouc Liberec 4:1
 
12 úterý 22.11.2022 Třinec Olomouc 2:3
 
17 úterý 22.11.2022 Kometa Liberec 0:5
 
21 úterý 22.11.2022 Vítkovice Pardubice 4:5sn
 
9 pátek 25.11.2022 Sparta Liberec 3:1
 
22 pátek 25.11.2022 K. Vary Pardubice 1:3
22 pátek 25.11.2022 Vítkovice Č.Budějovice 4:3
22 pátek 25.11.2022 Litvínov Třinec 1:2p
22 pátek 25.11.2022 Hr. Králové Plzeň 1:4
22 pátek 25.11.2022 Kometa Ml. Boleslav 1:3
22 pátek 25.11.2022 Kladno Olomouc 5:2
 
23 neděle 27.11.2022 Č.Budějovice Liberec 4:1
23 neděle 27.11.2022 Olomouc Hr. Králové 5:0
23 neděle 27.11.2022 Ml. Boleslav Litvínov 6:4
23 neděle 27.11.2022 Pardubice Kometa 4:3sn
23 neděle 27.11.2022 Sparta Kladno 5:1
23 neděle 27.11.2022 Vítkovice K. Vary 4:2
23 neděle 27.11.2022 Plzeň Třinec 2:1
 
24 úterý 29.11.2022 Kladno Vítkovice 2:3
24 úterý 29.11.2022 Litvínov Plzeň 2:4
24 úterý 29.11.2022 Č.Budějovice K. Vary 0:3
24 úterý 29.11.2022 Hr. Králové Ml. Boleslav 0:2
24 úterý 29.11.2022 Pardubice Liberec 1:3
24 úterý 29.11.2022 Kometa Olomouc 1:0sn
24 úterý 29.11.2022 Sparta Třinec 1:0
 
25 čtvrtek 1.12.2022 Ml. Boleslav Plzeň 0:1
25 pátek 2.12.2022 K. Vary Liberec 0:2
25 pátek 2.12.2022 Vítkovice Kometa 4:1
25 pátek 2.12.2022 Kladno Č.Budějovice 1:6
25 pátek 2.12.2022 Olomouc Třinec 4:2
25 pátek 2.12.2022 Sparta Hr. Králové 2:1
 
26 neděle 4.12.2022 Třinec Ml. Boleslav 3:0
26 neděle 4.12.2022 Litvínov Olomouc 5:3
26 neděle 4.12.2022 Liberec Vítkovice 2:3sn
26 neděle 4.12.2022 Kladno K. Vary 4:1
26 neděle 4.12.2022 Plzeň Č.Budějovice 4:1
26 neděle 4.12.2022 Kometa Sparta 2:6
26 neděle 4.12.2022 Hr. Králové Pardubice 4:0
 
22 úterý 6.12.2022 Liberec Sparta 0:1
 
25 úterý 6.12.2022 Pardubice Litvínov 1:0
 
27 pátek 9.12.2022 Třinec Č.Budějovice 2:3sn
27 pátek 9.12.2022 Plzeň Olomouc 5:4
27 pátek 9.12.2022 Ml. Boleslav Sparta 1:2
27 pátek 9.12.2022 Litvínov Vítkovice 5:3
27 pátek 9.12.2022 Kometa K. Vary 2:3
 
28 neděle 11.12.2022 K. Vary Hr. Králové 1:4
28 neděle 11.12.2022 Litvínov Sparta 5:2
28 neděle 11.12.2022 Liberec Kladno 7:3
28 neděle 11.12.2022 Vítkovice Plzeň 3:2sn
28 neděle 11.12.2022 Pardubice Třinec 0:3
28 neděle 11.12.2022 Olomouc Ml. Boleslav 2:0
28 neděle 11.12.2022 Č.Budějovice Kometa 3:1
 
29 úterý 20.12.2022 Třinec K. Vary 4:2
29 úterý 20.12.2022 Plzeň Pardubice 0:2
29 úterý 20.12.2022 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:1
29 úterý 20.12.2022 Litvínov Liberec 3:2sn
29 úterý 20.12.2022 Olomouc Sparta 0:1
29 úterý 20.12.2022 Kometa Kladno 3:2p
29 úterý 20.12.2022 Hr. Králové Vítkovice 4:3p
 
30 čtvrtek 22.12.2022 K. Vary Olomouc 0:3
30 čtvrtek 22.12.2022 Vítkovice Třinec 1:2
30 čtvrtek 22.12.2022 Č.Budějovice Litvínov 2:5
30 čtvrtek 22.12.2022 Liberec Kometa 2:1
30 čtvrtek 22.12.2022 Kladno Hr. Králové 3:6
30 čtvrtek 22.12.2022 Sparta Plzeň 3:0
30 čtvrtek 22.12.2022 Pardubice Ml. Boleslav 2:1sn
 
31 pondělí 26.12.2022 Litvínov Kladno 2:3
31 pondělí 26.12.2022 Ml. Boleslav Liberec 3:7
31 pondělí 26.12.2022 Hr. Králové Č.Budějovice 1:4
31 pondělí 26.12.2022 Plzeň K. Vary 1:0
31 pondělí 26.12.2022 Třinec Kometa 7:2
31 pondělí 26.12.2022 Olomouc Pardubice 3:2p
 
32 středa 28.12.2022 K. Vary Litvínov 3:0
32 středa 28.12.2022 Č.Budějovice Olomouc 4:2
32 středa 28.12.2022 Vítkovice Ml. Boleslav 5:2
32 středa 28.12.2022 Kometa Hr. Králové 2:3p
32 středa 28.12.2022 Liberec Plzeň 2:1p
32 středa 28.12.2022 Kladno Třinec 4:3
 
33 pátek 30.12.2022 Třinec Liberec 6:3
33 pátek 30.12.2022 Plzeň Kometa 5:2
33 pátek 30.12.2022 Ml. Boleslav Kladno 1:2
33 pátek 30.12.2022 Litvínov Hr. Králové 2:3p
33 pátek 30.12.2022 Pardubice Č.Budějovice 4:1
33 pátek 30.12.2022 Olomouc Vítkovice 2:4
 
34 úterý 3.1.2023 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
34 úterý 3.1.2023 Vítkovice Pardubice 2:3p
34 úterý 3.1.2023 Liberec Olomouc 6:1
34 úterý 3.1.2023 Kladno Plzeň 3:4
34 úterý 3.1.2023 Kometa Litvínov 3:1
34 úterý 3.1.2023 Hr. Králové Třinec 2:3p
34 úterý 3.1.2023 Sparta Č.Budějovice 5:3
 
35 čtvrtek 5.1.2023 Plzeň Hr. Králové 0:4
35 pátek 6.1.2023 Třinec Litvínov 3:2p
35 pátek 6.1.2023 Č.Budějovice Vítkovice 0:2
35 pátek 6.1.2023 Ml. Boleslav Kometa 7:3
35 pátek 6.1.2023 Olomouc Kladno 6:2
35 pátek 6.1.2023 Pardubice K. Vary 7:4
35 pátek 6.1.2023 Sparta Liberec 2:5
 
36 neděle 8.1.2023 K. Vary Vítkovice 1:3
36 neděle 8.1.2023 Litvínov Ml. Boleslav 4:3
36 neděle 8.1.2023 Sparta Kladno 4:0
36 neděle 8.1.2023 Liberec Č.Budějovice 2:3p
36 neděle 8.1.2023 Hr. Králové Olomouc 5:4p
36 neděle 8.1.2023 Kometa Pardubice 1:4
36 neděle 8.1.2023 Třinec Plzeň 6:1
 
27 úterý 10.1.2023 Hr. Králové Liberec 5:4p
 
32 úterý 10.1.2023 Pardubice Sparta 0:3
 
41 úterý 10.1.2023 Plzeň Vítkovice 2:3
 
37 středa 11.1.2023 Olomouc Kometa 1:4
 
18 pátek 13.1.2023 Třinec Kometa 6:1
 
37 pátek 13.1.2023 Č.Budějovice K. Vary 2:4
37 pátek 13.1.2023 Vítkovice Kladno 0:3
37 pátek 13.1.2023 Plzeň Litvínov 4:1
37 pátek 13.1.2023 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:2p
37 pátek 13.1.2023 Liberec Pardubice 3:4
 
38 neděle 15.1.2023 Litvínov Pardubice 1:2
38 neděle 15.1.2023 Liberec K. Vary 3:1
38 neděle 15.1.2023 Hr. Králové Sparta 3:4p
38 neděle 15.1.2023 Plzeň Ml. Boleslav 3:2p
38 neděle 15.1.2023 Č.Budějovice Kladno 6:2
38 neděle 15.1.2023 Kometa Vítkovice 2:5
 
19 úterý 17.1.2023 Ml. Boleslav Vítkovice 3:2sn
 
21 úterý 17.1.2023 Sparta Č.Budějovice 5:0
 
38 úterý 17.1.2023 Třinec Olomouc 1:3
 
27 středa 18.1.2023 Kladno Pardubice 1:4
 
39 pátek 20.1.2023 Ml. Boleslav Třinec 1:0
39 pátek 20.1.2023 Vítkovice Liberec 2:0
39 pátek 20.1.2023 K. Vary Kladno 4:2
39 pátek 20.1.2023 Č.Budějovice Plzeň 3:4p
39 pátek 20.1.2023 Pardubice Hr. Králové 4:1
39 pátek 20.1.2023 Olomouc Litvínov 1:8
39 pátek 20.1.2023 Sparta Kometa 5:3
 
40 neděle 22.1.2023 K. Vary Kometa 5:4
40 neděle 22.1.2023 Liberec Hr. Králové 3:1
40 neděle 22.1.2023 Sparta Ml. Boleslav 4:1
40 neděle 22.1.2023 Vítkovice Litvínov 2:3sn
40 neděle 22.1.2023 Pardubice Kladno 4:2
40 neděle 22.1.2023 Olomouc Plzeň 3:2
40 neděle 22.1.2023 Č.Budějovice Třinec 3:2
 
41 úterý 24.1.2023 Třinec Pardubice 0:4
41 úterý 24.1.2023 Ml. Boleslav Olomouc 4:0
41 úterý 24.1.2023 Kladno Liberec 3:2
41 úterý 24.1.2023 Hr. Králové K. Vary 3:0
41 úterý 24.1.2023 Kometa Č.Budějovice 5:2
41 středa 25.1.2023 Sparta Litvínov 3:2
 
42 čtvrtek 26.1.2023 Pardubice Plzeň 4:3
42 pátek 27.1.2023 Vítkovice Hr. Králové 2:5
42 pátek 27.1.2023 Č.Budějovice Ml. Boleslav 5:4p
42 pátek 27.1.2023 K. Vary Třinec 4:1
42 pátek 27.1.2023 Kladno Kometa 0:3
42 pátek 27.1.2023 Liberec Litvínov 5:1
 
43 neděle 29.1.2023 Litvínov Č.Budějovice 1:0sn
43 neděle 29.1.2023 Hr. Králové Kladno 4:2
43 neděle 29.1.2023 Olomouc K. Vary 3:4
43 neděle 29.1.2023 Kometa Liberec 3:0
43 neděle 29.1.2023 Ml. Boleslav Pardubice 3:5
43 neděle 29.1.2023 Plzeň Sparta 4:3sn
 
33 úterý 31.1.2023 Sparta K. Vary 6:3
 
43 úterý 31.1.2023 Vítkovice Třinec 1:2
 
44 čtvrtek 2.2.2023 Č.Budějovice Hr. Králové 2:3
44 pátek 3.2.2023 K. Vary Plzeň 3:1
44 pátek 3.2.2023 Pardubice Olomouc 4:1
44 pátek 3.2.2023 Kladno Litvínov 5:2
44 pátek 3.2.2023 Vítkovice Sparta 3:4
44 pátek 3.2.2023 Kometa Třinec 5:1
44 pátek 3.2.2023 Liberec Ml. Boleslav 4:3p
 
45 neděle 5.2.2023 Sparta Pardubice 4:2
45 neděle 5.2.2023 Třinec Kladno 5:4
45 neděle 5.2.2023 Ml. Boleslav Vítkovice 2:3
45 neděle 5.2.2023 Hr. Králové Kometa 1:0
45 neděle 5.2.2023 Plzeň Liberec 2:4
45 neděle 5.2.2023 Litvínov K. Vary 1:2p
45 neděle 5.2.2023 Olomouc Č.Budějovice 3:2
 
8 pondělí 13.2.2023 Hr. Králové Třinec 4:3
 
46 středa 15.2.2023 Kometa Plzeň 3:0
46 středa 15.2.2023 Kladno Ml. Boleslav 2:1
46 středa 15.2.2023 Hr. Králové Litvínov 3:0
46 středa 15.2.2023 Liberec Třinec 3:2p
46 středa 15.2.2023 K. Vary Sparta 3:6
46 středa 15.2.2023 Vítkovice Olomouc 3:1
46 středa 15.2.2023 Č.Budějovice Pardubice 3:7
 
47 pátek 17.2.2023 Třinec Hr. Králové 1:2
47 pátek 17.2.2023 Ml. Boleslav K. Vary 0:2
47 pátek 17.2.2023 Plzeň Kladno 0:3
47 pátek 17.2.2023 Č.Budějovice Sparta 3:4p
47 pátek 17.2.2023 Litvínov Kometa 3:2sn
47 pátek 17.2.2023 Olomouc Liberec 2:3
47 pátek 17.2.2023 Pardubice Vítkovice 1:4
 
48 neděle 19.2.2023 K. Vary Pardubice 0:5
48 neděle 19.2.2023 Litvínov Třinec 4:3p
48 neděle 19.2.2023 Liberec Sparta 2:1
48 neděle 19.2.2023 Vítkovice Č.Budějovice 1:4
48 neděle 19.2.2023 Hr. Králové Plzeň 2:1
48 neděle 19.2.2023 Kometa Ml. Boleslav 1:4
48 neděle 19.2.2023 Kladno Olomouc 4:5p
 
49 středa 22.2.2023 Č.Budějovice Liberec 3:4
49 pátek 24.2.2023 Vítkovice K. Vary 6:1
49 pátek 24.2.2023 Ml. Boleslav Litvínov 1:2
49 pátek 24.2.2023 Olomouc Hr. Králové 0:4
49 pátek 24.2.2023 Plzeň Třinec 4:5p
49 pátek 24.2.2023 Pardubice Kometa 1:3
49 pátek 24.2.2023 Kladno Sparta 3:4
 
50 neděle 26.2.2023 Litvínov Plzeň 2:1
50 neděle 26.2.2023 Sparta Třinec 4:2
50 neděle 26.2.2023 Kladno Vítkovice 1:2
50 neděle 26.2.2023 K. Vary Č.Budějovice 5:1
50 neděle 26.2.2023 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:4sn
50 neděle 26.2.2023 Kometa Olomouc 3:0
 
42 úterý 28.2.2023 Sparta Olomouc 1:2sn
 
50 úterý 28.2.2023 Liberec Pardubice 5:1
 
51 pátek 3.3.2023 Č.Budějovice Kladno 5:2
51 pátek 3.3.2023 Olomouc Třinec 0:5
51 pátek 3.3.2023 K. Vary Liberec 3:4p
51 pátek 3.3.2023 Vítkovice Kometa 5:2
51 pátek 3.3.2023 Sparta Hr. Králové 3:2
51 pátek 3.3.2023 Ml. Boleslav Plzeň 4:2
51 pátek 3.3.2023 Pardubice Litvínov 2:3sn
 
52 neděle 5.3.2023 Třinec Ml. Boleslav 2:3
52 neděle 5.3.2023 Kladno K. Vary 5:4
52 neděle 5.3.2023 Plzeň Č.Budějovice 3:5
52 neděle 5.3.2023 Hr. Králové Pardubice 3:1
52 neděle 5.3.2023 Litvínov Olomouc 5:1
52 neděle 5.3.2023 Kometa Sparta 5:2
52 neděle 5.3.2023 Liberec Vítkovice 2:1sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:05x
1:0pp1x
1:0sn2x
2:04x
2:115x
2:1pp2x
2:1sn2x
3:015x
3:111x
3:214x
3:2pp9x
3:2sn7x
4:09x
4:114x
4:213x
4:38x
4:3pp6x
4:3sn4x
5:02x
5:19x
5:211x
5:38x
5:45x
5:4pp3x
5:4sn1x
6:17x
6:26x
6:35x
6:42x
7:22x
7:32x
7:41x
8:01x
8:7pp1x
0:15x
0:1sn1x
0:27x
0:38x
0:44x
0:53x
1:213x
1:2pp7x
1:2sn3x
1:37x
1:413x
1:51x
1:61x
1:81x
2:315x
2:3pp10x
2:3sn10x
2:47x
2:57x
2:62x
3:47x
3:4pp7x
3:4sn2x
3:54x
3:63x
3:72x
4:51x
4:5pp5x
4:5sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

SHOWTIME pokračuje druhým čtvrtfinále!

Kousal: Doufám, že diváků bude ještě přibývat

Safin: Mamince se zdálo, že dám první gól

Kupujte vstupenky na druhé čtvrtfinále!