Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2023/24 | 2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 neděle 3.3.2024 Sparta Ml. Boleslav 2:1
52 neděle 3.3.2024 Kladno K. Vary 1:4
52 neděle 3.3.2024 Plzeň Liberec 3:6
52 neděle 3.3.2024 Pardubice Č.Budějovice 7:2
52 neděle 3.3.2024 Kometa Třinec 3:2p
52 neděle 3.3.2024 Olomouc Litvínov 3:4sn
52 neděle 3.3.2024 Vítkovice Hr. Králové 1:2sn
 
51 pátek 1.3.2024 Ml. Boleslav Olomouc 2:0
51 pátek 1.3.2024 Č.Budějovice Kladno 5:3
51 pátek 1.3.2024 Hr. Králové Plzeň 3:1
51 pátek 1.3.2024 Litvínov Vítkovice 5:4
51 pátek 1.3.2024 K. Vary Sparta 5:1
51 pátek 1.3.2024 Liberec Kometa 4:6
51 pátek 1.3.2024 Třinec Pardubice 4:3sn
 
50 úterý 27.2.2024 Plzeň Ml. Boleslav 3:5
50 úterý 27.2.2024 Č.Budějovice Třinec 5:2
50 úterý 27.2.2024 Vítkovice Kometa 2:0
50 úterý 27.2.2024 Pardubice K. Vary 6:2
50 úterý 27.2.2024 Olomouc Liberec 2:5
50 úterý 27.2.2024 Kladno Litvínov 2:0
50 úterý 27.2.2024 Sparta Hr. Králové 4:1
 
49 neděle 25.2.2024 K. Vary Č.Budějovice 0:3
49 neděle 25.2.2024 Ml. Boleslav Pardubice 1:4
49 neděle 25.2.2024 Kladno Třinec 5:2
49 neděle 25.2.2024 Liberec Vítkovice 3:4p
49 neděle 25.2.2024 Litvínov Sparta 3:8
49 neděle 25.2.2024 Kometa Plzeň 5:1
49 neděle 25.2.2024 Hr. Králové Olomouc 2:4
 
48 pátek 23.2.2024 Vítkovice Plzeň 1:0
48 pátek 23.2.2024 K. Vary Třinec 4:5
48 pátek 23.2.2024 Kladno Ml. Boleslav 0:5
48 pátek 23.2.2024 Pardubice Hr. Králové 3:2p
48 pátek 23.2.2024 Olomouc Kometa 3:4sn
48 čtvrtek 22.2.2024 Č.Budějovice Litvínov 4:7
48 středa 31.1.2024 Sparta Liberec 4:1
 
47 středa 10.1.2024 Kometa Pardubice 6:7p
47 středa 3.1.2024 Litvínov K. Vary 1:6
47 středa 3.1.2024 Plzeň Olomouc 8:0
47 středa 3.1.2024 Ml. Boleslav Třinec 2:3sn
47 středa 3.1.2024 Hr. Králové Kladno 4:2
47 středa 3.1.2024 Liberec Č.Budějovice 4:1
47 středa 3.1.2024 Sparta Vítkovice 2:1
 
46 neděle 18.2.2024 Sparta Kometa 4:5sn
46 neděle 18.2.2024 Třinec Litvínov 5:2
46 neděle 18.2.2024 K. Vary Hr. Králové 0:3
46 neděle 18.2.2024 Kladno Plzeň 3:4p
46 neděle 18.2.2024 Pardubice Liberec 7:1
46 neděle 18.2.2024 Č.Budějovice Ml. Boleslav 0:1
46 neděle 18.2.2024 Olomouc Vítkovice 1:2
 
45 pátek 16.2.2024 Vítkovice Č.Budějovice 5:7
45 pátek 16.2.2024 Ml. Boleslav Litvínov 2:3
45 pátek 16.2.2024 Kometa Kladno 2:3p
45 pátek 16.2.2024 Hr. Králové Třinec 2:3
45 pátek 16.2.2024 Olomouc Sparta 2:4
45 pondělí 12.2.2024 Plzeň Pardubice 1:3
45 úterý 24.10.2023 Liberec K. Vary 1:2sn
 
44 středa 14.2.2024 Třinec Olomouc 6:1
44 středa 14.2.2024 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
44 středa 14.2.2024 Č.Budějovice Kometa 1:2
44 středa 14.2.2024 Pardubice Vítkovice 5:3
44 středa 14.2.2024 Litvínov Hr. Králové 5:6p
44 středa 14.2.2024 Kladno Liberec 2:7
44 středa 14.2.2024 Sparta Plzeň 4:2
 
43 neděle 4.2.2024 Sparta Kladno 5:3
43 neděle 4.2.2024 Vítkovice Třinec 2:6
43 neděle 4.2.2024 Hr. Králové Č.Budějovice 4:0
43 neděle 4.2.2024 Liberec Litvínov 6:2
43 neděle 4.2.2024 Plzeň K. Vary 4:3
43 neděle 4.2.2024 Olomouc Pardubice 2:1
43 neděle 4.2.2024 Kometa Ml. Boleslav 2:3p
 
42 pátek 2.2.2024 Třinec Liberec 5:1
42 pátek 2.2.2024 K. Vary Olomouc 1:3
42 pátek 2.2.2024 Č.Budějovice Plzeň 4:3
42 pátek 2.2.2024 Vítkovice Kladno 4:2
42 pátek 2.2.2024 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:1
42 pátek 2.2.2024 Pardubice Sparta 1:3
42 čtvrtek 1.2.2024 Litvínov Kometa 2:3
 
41 neděle 28.1.2024 Vítkovice Ml. Boleslav 0:1p
41 neděle 28.1.2024 Sparta Třinec 5:1
41 neděle 28.1.2024 Plzeň Litvínov 3:5
41 neděle 28.1.2024 Kometa K. Vary 5:1
41 neděle 28.1.2024 Pardubice Kladno 3:1
41 neděle 28.1.2024 Olomouc Č.Budějovice 3:2sn
41 neděle 28.1.2024 Liberec Hr. Králové 3:4sn
 
40 pátek 26.1.2024 Třinec Plzeň 3:0
40 pátek 26.1.2024 Ml. Boleslav Liberec 1:4
40 pátek 26.1.2024 Č.Budějovice Sparta 5:3
40 pátek 26.1.2024 Litvínov Pardubice 1:3
40 pátek 26.1.2024 Kometa Hr. Králové 3:2p
40 pátek 26.1.2024 Kladno Olomouc 2:3
40 čtvrtek 25.1.2024 K. Vary Vítkovice 0:3
 
39 úterý 23.1.2024 Třinec Kometa 5:1
39 úterý 23.1.2024 Ml. Boleslav Sparta 3:2
39 úterý 23.1.2024 Č.Budějovice Pardubice 3:4
39 úterý 23.1.2024 Litvínov Olomouc 4:1
39 úterý 23.1.2024 K. Vary Kladno 4:1
39 úterý 23.1.2024 Liberec Plzeň 2:1
39 úterý 23.1.2024 Hr. Králové Vítkovice 3:4sn
 
38 neděle 21.1.2024 Sparta K. Vary 1:4
38 neděle 21.1.2024 Vítkovice Litvínov 5:1
38 neděle 21.1.2024 Kladno Č.Budějovice 0:3
38 neděle 21.1.2024 Plzeň Hr. Králové 2:3p
38 neděle 21.1.2024 Olomouc Ml. Boleslav 7:1
38 neděle 21.1.2024 Kometa Liberec 4:1
38 neděle 21.1.2024 Pardubice Třinec 5:3
 
37 pátek 19.1.2024 Třinec Č.Budějovice 4:3p
37 pátek 19.1.2024 Litvínov Kladno 4:3
37 pátek 19.1.2024 K. Vary Pardubice 3:4p
37 pátek 19.1.2024 Ml. Boleslav Plzeň 1:2sn
37 pátek 19.1.2024 Liberec Olomouc 5:2
37 pátek 19.1.2024 Kometa Vítkovice 7:1
37 pátek 19.1.2024 Hr. Králové Sparta 2:3sn
 
36 neděle 14.1.2024 Vítkovice Liberec 2:0
36 neděle 14.1.2024 Kladno Třinec 3:5
36 neděle 14.1.2024 Sparta Litvínov 6:3
36 neděle 14.1.2024 Č.Budějovice K. Vary 3:0
36 neděle 14.1.2024 Pardubice Ml. Boleslav 4:3p
36 neděle 14.1.2024 Olomouc Hr. Králové 3:2sn
36 neděle 14.1.2024 Plzeň Kometa 2:3
 
35 pátek 12.1.2024 Plzeň Vítkovice 2:1
35 pátek 12.1.2024 K. Vary Třinec 0:3
35 pátek 12.1.2024 Litvínov Č.Budějovice 4:3p
35 pátek 12.1.2024 Ml. Boleslav Kladno 4:3sn
35 pátek 12.1.2024 Liberec Sparta 3:4
35 pátek 12.1.2024 Kometa Olomouc 4:3
35 pátek 12.1.2024 Hr. Králové Pardubice 2:3
 
34 neděle 7.1.2024 Třinec Ml. Boleslav 2:1p
34 neděle 7.1.2024 K. Vary Litvínov 2:1p
34 neděle 7.1.2024 Vítkovice Sparta 2:4
34 neděle 7.1.2024 Č.Budějovice Liberec 1:8
34 neděle 7.1.2024 Kladno Hr. Králové 1:2p
34 neděle 7.1.2024 Olomouc Plzeň 7:3
34 neděle 7.1.2024 Pardubice Kometa 3:4p
 
33 pátek 5.1.2024 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:4
33 pátek 5.1.2024 Plzeň Kladno 7:2
33 pátek 5.1.2024 Litvínov Třinec 5:2
33 pátek 5.1.2024 Vítkovice Olomouc 3:2p
33 pátek 5.1.2024 Liberec Pardubice 1:4
33 pátek 5.1.2024 Kometa Sparta 2:3
33 pátek 5.1.2024 Hr. Králové K. Vary 2:3sn
 
32 úterý 30.1.2024 Pardubice Plzeň 3:1
32 sobota 30.12.2023 K. Vary Liberec 2:4
32 sobota 30.12.2023 Sparta Olomouc 1:4
32 sobota 30.12.2023 Kladno Kometa 4:5p
32 sobota 30.12.2023 Třinec Hr. Králové 7:2
32 sobota 30.12.2023 Č.Budějovice Vítkovice 3:4sn
32 sobota 30.12.2023 Litvínov Ml. Boleslav 6:1
 
31 čtvrtek 28.12.2023 Ml. Boleslav K. Vary 4:1
31 čtvrtek 28.12.2023 Plzeň Sparta 2:4
31 čtvrtek 28.12.2023 Kometa Č.Budějovice 2:5
31 čtvrtek 28.12.2023 Olomouc Třinec 1:2
31 čtvrtek 28.12.2023 Liberec Kladno 4:8
31 čtvrtek 28.12.2023 Hr. Králové Litvínov 1:5
31 čtvrtek 30.11.2023 Pardubice Vítkovice 2:1sn
 
30 úterý 26.12.2023 K. Vary Plzeň 4:1
30 úterý 26.12.2023 Litvínov Liberec 6:3
30 úterý 26.12.2023 Ml. Boleslav Kometa 3:1
30 úterý 26.12.2023 Třinec Vítkovice 2:4
30 úterý 26.12.2023 Č.Budějovice Hr. Králové 4:2
30 úterý 26.12.2023 Sparta Kladno 5:3
30 pondělí 18.12.2023 Pardubice Olomouc 8:2
 
29 sobota 10.2.2024 Kladno Vítkovice 2:3
29 středa 17.1.2024 Kometa Litvínov 3:1
29 středa 17.1.2024 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3p
29 středa 17.1.2024 Sparta Pardubice 1:2p
29 středa 17.1.2024 Plzeň Č.Budějovice 4:3
29 středa 17.1.2024 Olomouc K. Vary 3:1
29 středa 10.1.2024 Liberec Třinec 4:1
 
28 středa 20.12.2023 Třinec Sparta 1:2sn
28 středa 20.12.2023 Č.Budějovice Olomouc 4:0
28 středa 20.12.2023 K. Vary Kometa 3:2p
28 středa 20.12.2023 Hr. Králové Liberec 2:5
28 středa 20.12.2023 Pardubice Kladno 4:3
28 středa 20.12.2023 Litvínov Plzeň 2:3sn
28 úterý 19.12.2023 Vítkovice Ml. Boleslav 2:0
 
27 neděle 10.12.2023 Plzeň Třinec 5:4
27 neděle 10.12.2023 Vítkovice K. Vary 4:1
27 neděle 10.12.2023 Liberec Ml. Boleslav 4:1
27 neděle 10.12.2023 Hr. Králové Kometa 5:2
27 neděle 10.12.2023 Sparta Č.Budějovice 3:2p
27 neděle 10.12.2023 Olomouc Kladno 3:2p
27 neděle 10.12.2023 Pardubice Litvínov 2:4
 
26 pátek 8.12.2023 Třinec Kometa 2:1
26 pátek 8.12.2023 Ml. Boleslav Sparta 3:6
26 pátek 8.12.2023 Vítkovice Hr. Králové 2:3p
26 pátek 8.12.2023 Litvínov Olomouc 1:2p
26 pátek 8.12.2023 Pardubice Č.Budějovice 4:3p
26 pátek 8.12.2023 Kladno K. Vary 2:3sn
26 čtvrtek 7.12.2023 Plzeň Liberec 1:3
 
25 neděle 3.12.2023 Třinec Pardubice 1:5
25 neděle 3.12.2023 Liberec Kometa 1:6
25 neděle 3.12.2023 K. Vary Sparta 0:3
25 neděle 3.12.2023 Ml. Boleslav Olomouc 2:4
25 neděle 3.12.2023 Hr. Králové Plzeň 1:2sn
25 neděle 3.12.2023 Vítkovice Litvínov 6:2
25 neděle 3.12.2023 Č.Budějovice Kladno 6:3
 
24 středa 21.2.2024 Pardubice K. Vary 5:2
24 středa 21.2.2024 Vítkovice Kometa 4:0
24 pátek 1.12.2023 Třinec Č.Budějovice 3:2
24 pátek 1.12.2023 Plzeň Ml. Boleslav 5:0
24 pátek 1.12.2023 Olomouc Liberec 3:2
24 pátek 1.12.2023 Kladno Litvínov 3:0
24 čtvrtek 30.11.2023 Hr. Králové Sparta 2:1
 
23 úterý 28.11.2023 Třinec Kladno 4:3p
23 úterý 28.11.2023 Ml. Boleslav Pardubice 1:4
23 úterý 28.11.2023 Liberec Vítkovice 2:1
23 úterý 28.11.2023 Kometa Plzeň 4:1
23 úterý 28.11.2023 Hr. Králové Olomouc 5:3
23 úterý 28.11.2023 Sparta Litvínov 3:1
23 středa 22.11.2023 K. Vary Č.Budějovice 4:2
 
22 neděle 26.11.2023 Liberec Sparta 4:5
22 neděle 26.11.2023 Vítkovice Plzeň 2:3p
22 neděle 26.11.2023 Kladno Ml. Boleslav 2:3sn
22 neděle 26.11.2023 Třinec K. Vary 3:1
22 neděle 26.11.2023 Č.Budějovice Litvínov 1:0
22 neděle 26.11.2023 Olomouc Kometa 3:1
22 neděle 26.11.2023 Pardubice Hr. Králové 5:2
 
21 pátek 24.11.2023 Vítkovice Sparta 1:3
21 pátek 24.11.2023 Ml. Boleslav Třinec 2:3sn
21 pátek 24.11.2023 Litvínov K. Vary 6:4
21 pátek 24.11.2023 Plzeň Olomouc 1:2sn
21 pátek 24.11.2023 Liberec Č.Budějovice 2:5
21 pátek 24.11.2023 Hr. Králové Kladno 2:1
21 pátek 24.11.2023 Kometa Pardubice 4:3p
 
20 neděle 19.11.2023 Třinec Litvínov 2:3p
20 neděle 19.11.2023 Kladno Plzeň 2:4
20 neděle 19.11.2023 K. Vary Hr. Králové 3:4
20 neděle 19.11.2023 Pardubice Liberec 2:3
20 neděle 19.11.2023 Č.Budějovice Ml. Boleslav 3:2
20 neděle 19.11.2023 Olomouc Vítkovice 3:2p
20 neděle 19.11.2023 Kometa Sparta 2:1p
 
19 úterý 30.1.2024 Vítkovice Č.Budějovice 1:2
19 pátek 17.11.2023 Ml. Boleslav Litvínov 5:0
19 pátek 17.11.2023 Hr. Králové Třinec 3:5
19 pátek 17.11.2023 Plzeň Pardubice 1:6
19 pátek 17.11.2023 Kometa Kladno 8:1
19 pátek 17.11.2023 Liberec K. Vary 5:4p
19 čtvrtek 16.11.2023 Olomouc Sparta 1:3
 
18 neděle 5.11.2023 Třinec Olomouc 5:0
18 neděle 5.11.2023 Litvínov Hr. Králové 0:2
18 neděle 5.11.2023 Sparta Plzeň 5:3
18 neděle 5.11.2023 K. Vary Ml. Boleslav 2:1sn
18 neděle 5.11.2023 Kladno Liberec 3:6
18 neděle 5.11.2023 Vítkovice Pardubice 0:2
18 neděle 5.11.2023 Č.Budějovice Kometa 5:2
 
17 pátek 3.11.2023 Plzeň K. Vary 2:3p
17 pátek 3.11.2023 Vítkovice Třinec 3:6
17 pátek 3.11.2023 Olomouc Pardubice 1:5
17 pátek 3.11.2023 Liberec Litvínov 5:2
17 pátek 3.11.2023 Kometa Ml. Boleslav 2:1
17 pátek 3.11.2023 Kladno Sparta 2:3
17 pátek 3.11.2023 Hr. Králové Č.Budějovice 4:1
 
16 pondělí 12.2.2024 Kladno Vítkovice 0:4
16 středa 15.11.2023 Ml. Boleslav Hr. Králové 0:3
16 středa 1.11.2023 K. Vary Olomouc 4:5sn
16 úterý 31.10.2023 Č.Budějovice Plzeň 4:1
16 úterý 31.10.2023 Litvínov Kometa 6:3
16 úterý 31.10.2023 Pardubice Sparta 4:3
16 úterý 31.10.2023 Liberec Třinec 1:3
 
15 neděle 29.10.2023 Kladno Pardubice 2:6
15 neděle 29.10.2023 Sparta Třinec 3:2p
15 neděle 29.10.2023 Liberec Hr. Králové 5:4
15 neděle 29.10.2023 Kometa K. Vary 3:0
15 neděle 29.10.2023 Olomouc Č.Budějovice 5:2
15 neděle 29.10.2023 Ml. Boleslav Vítkovice 2:3
15 neděle 29.10.2023 Plzeň Litvínov 5:2
 
14 pátek 27.10.2023 Třinec Plzeň 4:1
14 pátek 27.10.2023 K. Vary Vítkovice 3:1
14 pátek 27.10.2023 Č.Budějovice Sparta 1:4
14 pátek 27.10.2023 Ml. Boleslav Liberec 0:8
14 pátek 27.10.2023 Litvínov Pardubice 4:1
14 pátek 27.10.2023 Kladno Olomouc 3:2
14 pátek 27.10.2023 Hr. Králové Kometa 1:5
 
13 neděle 22.10.2023 K. Vary Kladno 1:2
13 neděle 22.10.2023 Hr. Králové Vítkovice 2:0
13 neděle 22.10.2023 Liberec Plzeň 3:4sn
13 neděle 22.10.2023 Olomouc Litvínov 2:1
13 neděle 22.10.2023 Č.Budějovice Pardubice 4:3p
13 neděle 22.10.2023 Kometa Třinec 2:3sn
13 neděle 22.10.2023 Sparta Ml. Boleslav 4:1
 
12 pátek 20.10.2023 Plzeň Hr. Králové 3:2
12 pátek 20.10.2023 Litvínov Vítkovice 6:3
12 pátek 20.10.2023 Olomouc Ml. Boleslav 2:3
12 pátek 20.10.2023 Kladno Č.Budějovice 3:2p
12 pátek 20.10.2023 Pardubice Třinec 4:3p
12 pátek 20.10.2023 Kometa Liberec 5:2
12 středa 18.10.2023 Sparta K. Vary 2:5
 
11 pondělí 16.10.2023 Liberec Olomouc 4:1
11 neděle 15.10.2023 Kometa Vítkovice 3:5
11 neděle 15.10.2023 K. Vary Pardubice 0:3
11 neděle 15.10.2023 Sparta Hr. Králové 3:1
11 neděle 15.10.2023 Ml. Boleslav Plzeň 3:4
11 neděle 15.10.2023 Č.Budějovice Třinec 1:2sn
11 neděle 15.10.2023 Litvínov Kladno 5:4p
 
10 středa 31.1.2024 Třinec Kladno 5:0
10 pátek 13.10.2023 Vítkovice Liberec 5:2
10 pátek 13.10.2023 Litvínov Sparta 4:2
10 pátek 13.10.2023 Č.Budějovice K. Vary 2:3sn
10 pátek 13.10.2023 Pardubice Ml. Boleslav 3:1
10 pátek 13.10.2023 Olomouc Hr. Králové 1:2sn
10 čtvrtek 12.10.2023 Plzeň Kometa 1:2
 
9 neděle 8.10.2023 Plzeň Vítkovice 1:0
9 neděle 8.10.2023 Sparta Liberec 1:4
9 neděle 8.10.2023 Ml. Boleslav Kladno 3:4
9 neděle 8.10.2023 Třinec K. Vary 5:1
9 neděle 8.10.2023 Kometa Olomouc 3:2p
9 neděle 8.10.2023 Litvínov Č.Budějovice 4:3
9 neděle 8.10.2023 Hr. Králové Pardubice 2:4
 
8 pátek 6.10.2023 Třinec Ml. Boleslav 4:1
8 pátek 6.10.2023 K. Vary Litvínov 1:4
8 pátek 6.10.2023 Olomouc Plzeň 3:2
8 pátek 6.10.2023 Pardubice Kometa 5:3
8 pátek 6.10.2023 Kladno Hr. Králové 3:4p
8 čtvrtek 5.10.2023 Č.Budějovice Liberec 3:4p
8 úterý 3.10.2023 Sparta Vítkovice 3:2
 
7 neděle 1.10.2023 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:5
7 neděle 1.10.2023 Hr. Králové K. Vary 2:4
7 neděle 1.10.2023 Vítkovice Olomouc 4:3p
7 neděle 1.10.2023 Sparta Kometa 0:2
7 neděle 1.10.2023 Liberec Pardubice 4:3sn
7 neděle 1.10.2023 Plzeň Kladno 4:5p
7 neděle 1.10.2023 Litvínov Třinec 6:4
 
6 pátek 29.9.2023 Třinec Hr. Králové 0:5
6 pátek 29.9.2023 Č.Budějovice Vítkovice 2:1
6 pátek 29.9.2023 K. Vary Liberec 5:2
6 pátek 29.9.2023 Litvínov Ml. Boleslav 5:2
6 pátek 29.9.2023 Kladno Kometa 1:4
6 pátek 29.9.2023 Pardubice Plzeň 4:1
6 pátek 29.9.2023 Sparta Olomouc 4:0
 
5 středa 27.9.2023 Ml. Boleslav K. Vary 1:0
5 středa 27.9.2023 Plzeň Sparta 2:3
5 středa 27.9.2023 Vítkovice Pardubice 3:7
5 středa 27.9.2023 Kometa Č.Budějovice 4:0
5 středa 27.9.2023 Olomouc Třinec 3:4
5 středa 27.9.2023 Liberec Kladno 3:2
5 středa 27.9.2023 Hr. Králové Litvínov 2:3sn
 
4 sobota 17.2.2024 K. Vary Plzeň 2:5
4 neděle 24.9.2023 Litvínov Liberec 4:1
4 neděle 24.9.2023 Ml. Boleslav Kometa 6:3
4 neděle 24.9.2023 Kladno Sparta 1:7
4 neděle 24.9.2023 Třinec Vítkovice 4:3p
4 neděle 24.9.2023 Č.Budějovice Hr. Králové 2:1p
4 neděle 24.9.2023 Pardubice Olomouc 3:1
 
3 pátek 22.9.2023 Plzeň Č.Budějovice 0:1
3 pátek 22.9.2023 Vítkovice Kladno 2:3sn
3 pátek 22.9.2023 Kometa Litvínov 2:3
3 pátek 22.9.2023 Olomouc K. Vary 4:3
3 pátek 22.9.2023 Hr. Králové Ml. Boleslav 1:2sn
3 čtvrtek 21.9.2023 Třinec Liberec 4:1
3 středa 20.9.2023 Sparta Pardubice 4:3sn
 
2 neděle 17.9.2023 K. Vary Kometa 4:0
2 neděle 17.9.2023 Kladno Pardubice 1:3
2 neděle 17.9.2023 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
2 neděle 17.9.2023 Hr. Králové Liberec 5:3
2 neděle 17.9.2023 Č.Budějovice Olomouc 3:1
2 neděle 17.9.2023 Litvínov Plzeň 4:2
2 neděle 17.9.2023 Třinec Sparta 2:3sn
 
1 pátek 15.9.2023 Vítkovice K. Vary 2:6
1 pátek 15.9.2023 Pardubice Litvínov 5:1
1 pátek 15.9.2023 Kometa Hr. Králové 0:4
1 pátek 15.9.2023 Olomouc Kladno 1:0
1 pátek 15.9.2023 Liberec Ml. Boleslav 4:3
1 pátek 15.9.2023 Sparta Č.Budějovice 5:2
1 čtvrtek 14.9.2023 Plzeň Třinec 3:1
 
Finále neděle 28.4.2024 Pardubice Třinec 1:2p
Finále pátek 26.4.2024 Třinec Pardubice 4:1
Finále středa 24.4.2024 Pardubice Třinec 3:0
 
Baráž pondělí 22.4.2024 Vsetín Kladno 3:4
Baráž neděle 21.4.2024 Vsetín Kladno 2:3
 
Finále neděle 21.4.2024 Třinec Pardubice 2:6
Finále sobota 20.4.2024 Třinec Pardubice 4:3
 
Baráž čtvrtek 18.4.2024 Kladno Vsetín 7:2
Baráž středa 17.4.2024 Kladno Vsetín 4:1
 
Finále středa 17.4.2024 Pardubice Třinec 6:3
Finále úterý 16.4.2024 Pardubice Třinec 1:2
 
Semifinále sobota 13.4.2024 Sparta Třinec 2:3p
Semifinále čtvrtek 11.4.2024 Třinec Sparta 2:1p
Semifinále úterý 9.4.2024 Sparta Třinec 2:3
Semifinále neděle 7.4.2024 Třinec Sparta 4:1
Semifinále sobota 6.4.2024 Třinec Sparta 2:3p
Semifinále pátek 5.4.2024 Litvínov Pardubice 5:6
Semifinále čtvrtek 4.4.2024 Litvínov Pardubice 2:3
Semifinále středa 3.4.2024 Sparta Třinec 3:2p
Semifinále úterý 2.4.2024 Sparta Třinec 3:0
Semifinále pondělí 1.4.2024 Pardubice Litvínov 3:0
Semifinále neděle 31.3.2024 Pardubice Litvínov 2:1
 
Čtvrtfinále čtvrtek 28.3.2024 Třinec Č.Budějovice 2:0
Čtvrtfinále úterý 26.3.2024 Č.Budějovice Třinec 3:0
Čtvrtfinále úterý 26.3.2024 Litvínov Kometa 4:1
Čtvrtfinále neděle 24.3.2024 Třinec Č.Budějovice 2:3
Čtvrtfinále neděle 24.3.2024 Kometa Litvínov 1:2p
Čtvrtfinále sobota 23.3.2024 Pardubice Hr. Králové 3:2
Čtvrtfinále pátek 22.3.2024 Litvínov Kometa 1:5
Čtvrtfinále pátek 22.3.2024 Č.Budějovice Třinec 4:1
Čtvrtfinále čtvrtek 21.3.2024 Č.Budějovice Třinec 3:4
Čtvrtfinále čtvrtek 21.3.2024 Litvínov Kometa 3:4
Čtvrtfinále středa 20.3.2024 Liberec Sparta 2:5
Čtvrtfinále středa 20.3.2024 Hr. Králové Pardubice 0:1
Čtvrtfinále úterý 19.3.2024 Liberec Sparta 3:5
Čtvrtfinále úterý 19.3.2024 Hr. Králové Pardubice 2:1sn
Čtvrtfinále pondělí 18.3.2024 Třinec Č.Budějovice 2:0
Čtvrtfinále pondělí 18.3.2024 Kometa Litvínov 1:5
Čtvrtfinále neděle 17.3.2024 Třinec Č.Budějovice 2:0
Čtvrtfinále neděle 17.3.2024 Kometa Litvínov 1:2sn
Čtvrtfinále sobota 16.3.2024 Pardubice Hr. Králové 3:2
Čtvrtfinále sobota 16.3.2024 Sparta Liberec 3:2p
Čtvrtfinále pátek 15.3.2024 Pardubice Hr. Králové 5:4p
Čtvrtfinále pátek 15.3.2024 Sparta Liberec 3:2sn
 
Předkolo úterý 12.3.2024 Liberec Olomouc 4:1
Předkolo neděle 10.3.2024 Olomouc Liberec 3:5
Předkolo sobota 9.3.2024 Vítkovice Hr. Králové 1:3
Předkolo sobota 9.3.2024 K. Vary Č.Budějovice 1:3
Předkolo sobota 9.3.2024 Olomouc Liberec 3:4
Předkolo sobota 9.3.2024 Plzeň Litvínov 1:2p
Předkolo čtvrtek 7.3.2024 Č.Budějovice K. Vary 5:4p
Předkolo čtvrtek 7.3.2024 Litvínov Plzeň 4:1
Předkolo čtvrtek 7.3.2024 Hr. Králové Vítkovice 1:0
Předkolo čtvrtek 7.3.2024 Liberec Olomouc 2:3p
Předkolo středa 6.3.2024 Litvínov Plzeň 4:2
Předkolo středa 6.3.2024 Č.Budějovice K. Vary 4:2
Předkolo středa 6.3.2024 Hr. Králové Vítkovice 4:3
Předkolo středa 6.3.2024 Liberec Olomouc 0:1p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:06x
2:09x
2:114x
2:1pp5x
2:1sn3x
3:08x
3:115x
3:211x
3:2pp13x
3:2sn3x
4:06x
4:130x
4:29x
4:312x
4:3pp10x
4:3sn4x
5:04x
5:19x
5:217x
5:310x
5:43x
5:4pp4x
6:12x
6:23x
6:37x
6:42x
7:13x
7:24x
7:31x
8:01x
8:11x
8:21x
0:13x
0:1pp2x
0:23x
0:38x
0:42x
0:52x
0:81x
1:27x
1:2pp6x
1:2sn10x
1:311x
1:411x
1:56x
1:63x
1:71x
1:81x
2:318x
2:3pp11x
2:3sn12x
2:413x
2:58x
2:64x
2:71x
3:410x
3:4pp6x
3:4sn6x
3:57x
3:64x
3:71x
3:81x
4:52x
4:5pp2x
4:5sn2x
4:61x
4:71x
4:81x
5:61x
5:6pp1x
5:71x
6:7pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Termíny extraligy: začneme proti Ocelářům

Pšenička: V Cornellu se na Spartu i Prahu těší

​Speciální zápas! Sparta vyzve zámořský tým

Gross: Nechci žádnou one man show, jsme tým