TRM - SPA 3:10 - Dorost v Třemošné řádil!

18., sobota 23. 11. 2019
Třemošná - Sparta TRM - SPA
Třemošná: Ženíšek (26. Vondraš) – Čarda, Dolhý, Šipla, Plecitý (C), Balák, Albrecht – Reiser, Beníšek, Šmíd, Sieger (A), Fiala, Krasanovský, Schindler, Pešek, Hanzlík.
Sparta: Dlouhý – Tomov (A), Ludvík, Ducháč, Menzel, Adamec (C), Horáček – Broš (A), Mácha, Höll, Straka, David, Václavík, Zembol, Tůma, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák.
Branky a nahrávky: 37. Krasanovský (Reiser), 45. Schindler (Plecitý), 52. Sieger - 1. Václavík (Broš, M. Vitouch), 14. Mácha (Höll, David), 24. Václavík (M. Vitouch, J. Tůma), 35. M. Vitouch (Broš), 35. Zembol (Theimer), 49. Broš (M. Vitouch), 51. Pražák (Straka), 53 J. Tůma (Horáček, Adamec), 55. Broš, 57. Tomov (Senčák). Rozhodčí: Kosnar - Matys, Sýkora. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Střely na branku: 22:37. Průběh utkání: 0:5, 2:5, 2:7, 3:7, 3:10.
Závěrečné osmnácté kolo první fáze ELIOD Extraligy dorostu zakončili naši dorostenci zápasem v Třemošné. S tamním týmem změřili síly podruhé v sezoně a znovu z toho vítězství, a to velkolepé! Sparťané vedli v polovině utkání už o pět branek a ve třetí třetině nastříleli svému soupeři stejný počet a v sedmapadesáté minutě Nino Tomov vstřelil desátý gól Sparty v tomto utkání. Svěřenci Darka Stránského tak mají další tři body, když rozdrtili svého soka poměrem 10:3!