OS1, středa 25. 2. 2009
Sparta - Slavia SPA - SLA
Sparta: Novotný - Knap, Vošmik, Kořínek, Veselý, Přibyl, Pohl, Hanzl, Drvota, Husák - Fererle, Tůma, Kafka, Slaba, Luňák, Mokres, Chára, Forman, Kutlák, Sovík, Antončík.
Slavia: Krch - Beránek, Jebavý, Barák, Horváth, Šíma, Hertl, Krejčí, Gaisler - Poletín, Uleščenko, Palačšák, Mavrojanidis, Koubek, Hafenrichter, Žejdl, Kachlík, Vokál, Česnek, Zohorna, Vrdlovec.
Branky a nahrávky: 12. Kafka (Forman, Luňák), 20. Feferle (Kafka, Luňák), 21. Tůma (Morkes), 39. Tůma (Morkes), 41. Kafka (Hanzl, Luňák), 42. Kafka (Luňák), 51. Kafka, 58. Kutlák (Hanzl) - 22. Vrdlovec (Jebavý) . Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: .
P r a h a - Naprosto jednoznačně dopadl první zápas osmifinálové série play off mezi juniory Sparty a jejich největšími rivaly z vršovické Slavie. Kanonádu načal ve 12. minutě nejproduktivnější sparťan Petr Kafka. Tento hráč, který v současnosti trénuje se sparťanským A týmem, se trefil ještě třikrát ve třetí třetině a velkou měrou se zasloužil o konečný výsledek 8:1. Druhé a případné třetí utkání bude hostit stadion Eden v pátek, respektive v sobotu.