29. 1. 2010 Pavel Hrdina

Juniorka si smlsla na Kometě

37., pátek 29. 1. 2010
Sparta - Kometa Brno SPA - KOM
Sparta: Knap - Drvota, Husák, Pohl, Přibyl, Veselý, Vošmik - Sovík, Luňák, Žálčík, Puna, Hanták, Tůma, Chára, Kniazev, Kejdana, Eis.
Kometa Brno: Matoušek (od 5. Šenk) - Krejčiřík, Lysoň, Sova, Svoboda, Vozdecký, Zítka, Štindl - Brzobohatý, Daniška, Fúzik, Hnilička, Juráň, Komínek, Popolanský, Stehlík, Zemánek, Štěpánek.
Branky a nahrávky: 1. Puna (Hanták, Husák), 5. Sovík (Luňák, Žálčík), 5. Chára (Veselý), 39. Hanták (Puna), 39. Sovík (Luňák, Žálčík), 47. Sovík (Luňák, Přibyl), 56. Vošmik (Kejdana, Chára), 59. Chára (Kniazev) - 19. Hnilička (Daniška), 24. Brzobohatý (Popolanský, Komínek). Vyloučení: 9:10. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1.
Dohrávku zápasu, který byl odložen kvůli sněhové kalamitě, si sparťanská juniorka odbyla v pondělí 25. ledna. Hotovo bylo za prvních šest minut, kdy domácí vstřelili 3 branky. Brňané v zápase Spartě nestačili a nakonec prohráli šestigólovým rozdílem. K debaklu přispěl hattrickem útočník Robert Sovík.

Není k dispozici.