KLA - SPA 2:3 - Dorost veze tři body z Kladna

14., sobota 26. 10. 2019
Kladno - Sparta KLA - SPA
Kladno: Gabriška – Danda, Malý, Hvězda, Burger, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora – Vimmer, Holeček, Hurta, Kouba, Bareš, Nedvěd, Ullrych, Adam, Šapovaliv.
Sparta: Krbeček – Tomov, Ludvík, Horáček, Ducháč, Menzel, Adamec – Mácha, Höll, Straka, David, Václavík, Červenka, Tůma, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák.
Branky a nahrávky: 18. Vimmer (Šapovaliv, Hvězda), 37. Danda (Havel) - 27. Adamec (M. Vitouch), 29. Václavík (M. Vitouch, Ducháč), 43. Václavík. Rozhodčí: Folk - Lauko, Kotek. Vyloučení: 4:5. Bez využití . V oslabení: . Diváci:0110 . Střely na branku: 28:33. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3..

Čtrnácté kolo ELIOD Extraligy dorostu odehráli naši dorostenci v nedalekém Kladně, kde bojovali o další bodový zisk. Sparťané nevkročili do utkání tou správnou nohou, nicméně v pozdějším průběhu zápasu srovnali krok a ve třetí třetině vystřelil tříbodovou výhru Tomáš Václavík. Sparťanský útočník si připsal dvě branky, a pomohl tak svému týmu k cenné výhře.