ZÍSKEJ DRES NA NOVOU SEZONU!

ZÍSKEJ DRES NA NOVOU SEZONU

Až do konce dubna soutěžíme celkem o 20 nových sparťanských dresů připravených na sezonu 2023/24. Losování proběhne po skončení stávající extraligové sezony a zapojit se mohou noví i stávající sázkaři. Výherci tak budou moci vstoupit do nové sezony s aktuálním dresem.

Ještě nejsi registrovaný u FORTUNY? Pak není nic snazšího, než se zaregistrovat online a dokončit úplnou registraci včetně ověření platební metody a uskutečněním kvalifikačního vkladu ve výši 500 Kč. Ke vstupnímu bonusu až 1 300 Kč získáš možnost vyhrát právě dres na novou sezonu!

Pro registraci pokračuj zde.

Pokud již u FORTUNY registrovaný jsi, stačí kdykoliv v období konání soutěže provést online vklad na své Konto v minimální výši 1 000 Kč (ve formě jedné transakce) a doplnit promokód „HCSPARTA“. Tento vklad je brán jako kvalifikační pro soutěž o dres na novou sezonu! Zapojit se samozřejmě můžeš i opakovaně a zvýšit tak svou šanci na výhru.

Tato nabídka platí v období od 17. 3. 2023 do 30. 4. 2023.

Podrobné podmínky k soutěži nalezneš ZDE

Organizátorem soutěže je společnost FORTUNA GAME a.s., se sídlem Praha 2, Vinohrady, Italská 2584/69, PSČ 120 00, IČ: 43003575.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, pozastavit, nebo zrušit tyto promoakce. Akce platí do konce sezony 2022/23, nejpozději však do 30. 4. 2023. Bonusy není možné navzájem kombinovat.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Gross: Bylo pro mě důležité, aby Miloš zůstal

Herní přípravu odstartujeme v srpnu

Kondiční kouč Ježek: Prostředí je parádní!

Sparta si pojistila nadějné mladíky