Firemní party a oslavy v O2 areně

Partyboxy a skyboxy

Nadchněte partnery atraktivním firemním večírkem. Partyboxy a skybary jsou prostory na klubovém patre O2 areny, které lze také vyhradit pro váš firemní event. K dispozici získáte vlastní vyčleněné hlediště s kapacitou dle potřeby a rozsahu vaší akce.

Součástí je vlastní bar, obsluha, catering a sociální zařízení. Pronajímají se jednorázově na jednotlivá domácí utkání HC Sparta.

Sportbox

Partnerům, kteří ocení atraktivní prostředí spojené s exkluzivními službami, jsou vyhrazeny Sportboxy na 3. podlaží O2 areny. Spojují komfort a pohodlí s návštevou atraktivních utkání, a vytvářejí tak ideální prostor pro prezentaci firmy, obchodní schůzky a komunikaci se zajímavými lidmi.

Jednotlivé Sportboxy jsou vybaveny předsínkou se sociálním zařízením, prostorným obývacím salónkem, kuchyňským koutem, prosklenou čelní stěnou a balkónkem, kde jsou sedadla umístěná v prostoru hlediště. Kapacita Sportboxu až 20 osob, sezení je vyhrazeno 14 míst.

Pro více informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

O2 Arena Praha
Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9
www.o2arena.cz

Dnes v 18:30 | Muži
HC Energie Karlovy Vary

Boj o čtvrté místo, Sparta hostí Energii

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!

Vitouch: Přál bych si zahrát s bráchou v áčku

Úvod parahokejistů: jedna výhra a plná hala