Hokejová tombola

Tento formát, který je v zámoří dlouhodobě velmi oblíbený, přišel v sezoně 2016/2017 poprvé i do českého hokeje a pokračuje i v ročníku 2017/2018. Cena jednoho tiketu do Hokejové tomboly je 50 Kč, celková vybraná částka se dělí na půl. 50 % částky získá vylosovaný výherce, druhá polovina jde na podporu Nadačního fondu HC Sparta Praha. Ten částkou podpoří malé sparťanské hráče ze sociálně slabších poměrů. Výtěžek tomboly jim pomůže k nákupu hokejové výstroje. Minimální výhra pro vítěze je 5 000 Kč.

Každý si může zakoupit libovolný počet tiketů, a to jak před zápasem, tak v jeho průběhu. Označené prodejce najdete na chodbách O2 areny a tikety si můžete zakoupit i na mobilní pobočce Tipsportu v hale a na Zákaznickém centru. Prodej tiketů bude ukončen po druhé přestávce utkání, během třetí třetiny proběhne slosování a výherce bude oznámen moderátorem a na multimediální kostce. Výherce se musí o výhru přihlásit do 10 minut po skončení utkání. Hokejová tombola je určena pouze pro osoby starší 18 let.

Více o Hokejové tombole včeteně žebříčků jednotlivých klubů najdete na webu hokejovatombola.cz.

Změny v extralize juniorů pro sezonu 2018/19

Sparta na festivalu sportu a volného času

Autogramiáda A-týmu na běhu Sparťanská pětka

Beran: Zájem Sparty je pro každého hráče čest