Návrat legend

Osm ligových titulů. Stovky výjimečných hráčů. Tisíce nezapomenutelných zápasů. Hokejová Sparta načíná svou 120. kapitolu, kterou bude provázet mnoho doprovodných aktivit v rámci oslav nejstaršího extraligového klubu. „Všichni děláme maximum pro to, aby byla Sparta v příštích letech úspěšná. Důležité je ale neopomínat sparťanskou historii a hráče, kteří ji tvořili,“ má jasno generální ředitel Sparty.„Fanoušci se mohou těšit zejména na speciální víkend, v němž odehrajeme dva zápasy, jeden ve Sportovní hale Fortuna a druhý v O2 areně,“ upřesňuje.

Sobota 9. prosince bude ve znamení návratu legend. A to jak hráčů, ikon sparťanského i československého hokeje, tak i legendárního stadionu. „Ve Sportovní hale Fortuna vyhrála Sparta šest titulů, Československo tady vyhrálo mistrovství světa v roce 1985. Bude to takový hokejový last dance haly, která nejen každému sparťanovi musela přirůst k srdci,“ těší se Jakub Dlouhý, člen představenstva HC Sparta Praha zodpovědný za marketing a komunikaci klubu. Permanentkáři Sparty mají na tento duel slevu 100 Kč, stačí při objednávce vstupenek v košíku uvést v políčku "ZÁPAS LEGEND - PERMANENTKÁŘI" číslo své permanentky a ověřovací údaj. Po kliknutí na políčko "nastavit slevu" bude částka upravena.


Na ledě i tribunách se s fanoušky sejdou sparťanští mistři, chybět nebude autogramiáda ani bohatý doprovodný program. „Za Spartu nastoupí hráči jako Jaroslav Hlinka, Jiří Hrdina, Jiří Vykoukal či Michal Neuvirth, do výběru československých legend přislíbili účast například Patrik Eliáš, Milan Jurčina a Ondřej Pavelec,“ předesílá Jakub Dlouhý. Vstupenky na tento zápas jsou již nyní k dispozici na serveru Ticketportal.

Potvrzení hráči:

Výběr legend Sparty: Jiří Hrdina, Jaroslav Hlinka, Petr Ton, Jan Hlaváč, Jiří Zelenka, David Výborný, Jiří Vykoukal, Michal Neuvirth,

Výběr legend československého hokeje: Patrik Eliáš, Martin Ručinský, Petr Tenkrát, Milan Jurčina, David Kočí, Ondřej Pavelec


Zápas odehrají sparťané ve speciálních černých dresech s velkým logem „120“ na hrudi. O den později jej obléknou i hráči A-týmu, které čeká další speciální duel v O2 areně. „Zatímco zápas v Holešovicích bude ohlédnutím za sparťanskou historií, v naší stávající areně přichystáme mimořádný předzápasový program. Rozhodně bude stát za to,“ slibuje Dlouhý.


Kromě oslav 120 let se mohou fanoušci těšit na tradiční, zejména dobročinné projekty, které Sparta plánuje ještě vylepšit. „Speciální dresy obléknou sparťanští hokejisté také v rámci 15. ročníku Sparta vzdává hold, který bude tentokrát věnován záchranářům. V listopadu se budeme setkávat již po sedmnácté v odběrových místnostech u akce Sparťanská krev. Plánujeme i krásné vánoční utkání. Celou sezonou fanoušky provede speciální web 120LETHCS.CZ, kde na fanoušky bude čekat zcela exkluzivní obsah a předprodej vstupenek na vybrané duely. Registrovat se do něj mohou právě teď," dodává Dlouhý.

CENY VSTUPENEK NÁVRAT LEGEND

KATEGORIE: Cena Cena pro permanentkáře
Klub 300 690 Kč 590 Kč
1. kategorie 630 Kč 530 Kč
2. kategorie 570 Kč 470 Kč
3. kategorie 510 Kč 410 Kč
4. kategorie 450 Kč 350 Kč
5. kategorie 390 Kč 290 Kč
Stání 490 Kč 390 Kč
ZTP 290 Kč 290 Kč
×
Dnes v 16:00 | Muži
HC Sparta Praha
HC Kometa Brno
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

V O2 areně pokračujeme šlágrem proti Kometě

Horák: Zůstáváme pokorní, těšíme se na derby

Pavlák: První výhra nám zvedne sebevědomí!

Den otevřených dveří pro budoucí hokejisty