Sparta business lounge

Užijte si utkání Sparty v komfortu a pohodlí klubového patra O2 areny, se skvělým výhledem na ledovou plochu, exklusivním cateringem a unikátním zážitkem z hokeje v prostředí, které nabízí ideální podmínky pro rozvoj vašeho businessu.

Sezónní VIP balíčky do prostor Sparta Business Lounge. Součástí jsou sedadla v sektorech Sport Club Seats, Party Boxech a nebo Sky barech na klubovém patře O2 areny a členství v Sparta Business Lounge, uzavřeném prostoru na klubovém patře O2 areny, který zahrnuje benefity vyhrazené výhradně pro korporátní partnery HC Sparta Praha.

Pro více informací o pronájmu VIP hospitality a možnost bližšího seznámení se s VIP prostory v O 2 areně nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

O2 Arena Praha
Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9
www.o2arena.cz

Dnes v 18:00 | Muži
ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

ŽIVĚ: Sparťané hostí Motor, zatím stále 0:0

Informace o vstupenkách na hokejový pohár

Permanentky na novou sezonu v prodeji!

Blíží se 45. ročník turnaje BILLA Cup!