Sparta business lounge

Užijte si utkání Sparty v komfortu a pohodlí klubového patra O2 areny, se skvělým výhledem na ledovou plochu, exklusivním cateringem a unikátním zážitkem z hokeje v prostředí, které nabízí ideální podmínky pro rozvoj vašeho businessu.

Sezónní VIP balíčky do prostor Sparta Business Lounge. Součástí jsou sedadla v sektorech Sport Club Seats, Party Boxech a nebo Sky barech na klubovém patře O2 areny a členství v Sparta Business Lounge, uzavřeném prostoru na klubovém patře O2 areny, který zahrnuje benefity vyhrazené výhradně pro korporátní partnery HC Sparta Praha.

Pro více informací o pronájmu VIP hospitality a možnost bližšího seznámení se s VIP prostory v O 2 areně nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

O2 Arena Praha
Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9
www.o2arena.cz

Dnes v 15:00 | Jun.
HC VÍTKOVICE RIDERA

Rezervace míst na zápasy s Kladnem a Litvínovem

Tým musí do karantény, dva zápasy se odkládají

Hrabal & Krbeček: Konkurence nás posouvá dál

Nový Sparta Magazine v prodeji!