Sparta business lounge

Užijte si utkání Sparty v komfortu a pohodlí klubového patra O2 areny, se skvělým výhledem na ledovou plochu, exklusivním cateringem a unikátním zážitkem z hokeje v prostředí, které nabízí ideální podmínky pro rozvoj vašeho businessu.

Sezónní VIP balíčky do prostor Sparta Business Lounge. Součástí jsou sedadla v sektorech Sport Club Seats, Party Boxech a nebo Sky barech na klubovém patře O2 areny a členství v Sparta Business Lounge, uzavřeném prostoru na klubovém patře O2 areny, který zahrnuje benefity vyhrazené výhradně pro korporátní partnery HC Sparta Praha.

Pro více informací o pronájmu VIP hospitality a možnost bližšího seznámení se s VIP prostory v O2 areně nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

• Karolína Závadská
  • zavadska@hcsparta.cz
  • tel. +420 774 218 380

O2 arena Praha
Českomoravská 2345/17, 190 00 Praha 9
www.o2arena.cz

Dnes v 18:30 | Muži
HC Oceláři Třinec

Domácí série pokračuje proti Třinci

G. Thorell: Náročné utkání, ale zvládli jsme ho výborně

SPA - KLA 5:1 - Jubilejní 1000. výhra v extralize!

Němeček: Pořád musíme hrát s pokorou