Vracení vstupného

Vzhledem k bezpečnostním omezením, kdy bylo na zápas povoleno vpustit pouze 1000 diváků, budou držitelům vstupenek na zápasy s týmem Bílí Tygři Liberec (28. 11. 2021), Zlínem (3.12.2021) a Olomoucí (12.12.2021) vráceny peníze za nakoupené jednorázové vstupenky.

Vstupenky Ticketportal

• On-line prodej: peníze budou automaticky připsány zpět na váš účet. Vzhledem k mimořádné situaci to může trvat i více než 30 dnů. O navrácení peněz není třeba nikde žádat.
  • Přímý nákup: vstupné vrací tentýž prodejce, vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla úhrada vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.
  • Platba vstupenek na fakturu: fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

Vstupenky Ticketmaster

• On-line prodej: peníze budou automaticky připsány zpět na váš účet. O navrácení peněz není třeba nikde žádat.
  • Přímý nákup: zákazníci musí poslat e-mail na ticket@ticketmaster.cz s kódem vstupenky nebo fotkou vstupenky a číslem účtu, na který jim mají být peníze odeslány.

Rezervace míst na zápas s Pardubicemi

Machovský: Důležitá výhra, mladíci hráli skvěle

SPA – LIT 3:1 – Velice důležité tři body

Vašíček: Skvělá zkušenost, pořád si zvykám