Vracení vstupného

Vzhledem k bezpečnostním omezením, kdy je na zápas povoleno pustit pouze 1000 diváků, bude držitelům vstupenek na zápas s týmem Bílí Tygři Liberec vráceno vstupné. Na zápas se dostanou pouze držitelé permanentních vstupenek s potvrzenou žádostí od zákaznického centra Sparty.

Vstupenky Ticketportal

• On-line prodej: peníze budou automaticky připsány zpět na váš účet. Vzhledem k mimořádné situaci to může trvat i více než 30 dnů. O navrácení peněz není třeba nikde žádat.
  • Přímý nákup: vstupné vrací tentýž prodejce, vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla úhrada vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.
  • Platba vstupenek na fakturu: fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

Vstupenky Ticketmaster

• On-line prodej: peníze budou automaticky připsány zpět na váš účet. O navrácení peněz není třeba nikde žádat.
  • Přímý nákup: zákazníci musí poslat e-mail na ticket@ticketmaster.cz s kódem vstupenky nebo fotkou vstupenky a číslem účtu, na který jim mají být peníze odeslány.

​Sparťani vyjeli trénovat pod širé nebe

Nové mládežnické trio: Sparta je výzva!

Intro pro sezonu 2020/2021

Soutěž o podepsaný dres Michala Řepíka