19. 3. 2021 Marek Táborský

Poslední číslo Sparta Magazinu v prodeji!

Vychází poslední vydání Sparta Magazinu v této sezoně! Uvnitř najdete zajímavé rozhovory s útočníkem Romanem Horákem či sportovním ředitelem fotbalové Sparty Tomášem Rosickým. Poprvé si můžete přečíst názory majitele našeho klubu Karla Pražáka či poznat život Alexandera Saláka a jeho ženy Michaely.

Na co se můžete těšit ve čtvrtém vydání Sparta Magazinu?

• Tomáš Rosický vypráví o nové roli ve fotbalovém managementu, nové identitě AC Sparta Praha či zážitcích z německé a anglické fotbalové ligy.
  • Majitel našeho klubu Karel Pražák odhaluje své vize. „Vždy buďme k hráčům féroví, pomáhejme jim růst a dosáhnout úspěchů ideálně v NHL. Pak se vždy vrátí a pomůžou zase oni nám a dalším generacím sparťanů.“
  • Obránce Tomáš Dvořák odhaluje svých pět NEJ! Která omáčka je jeho nejoblíbenější?
  • Na stěnu si můžete přilepit týmový plakát s Prezidentským pohárem!
  • Přečtěte si příběh Miroslava Formana. Dozvíte se, kdy reálně hrozilo ukončení jeho kariéry.
  • Pouze se čtvrtým Sparta Magazinem si můžete zakoupit sparťanské šály se slevou 20 procent!
  • Útočník Roman Horák v obsáhlém rozhovoru mimo jiné prozradí, proč se během hry nesměje.
  • V historické rubrice se dočtete o prvních úpravách výstroje hokejistů Sparty. Jak se změnila doba od chvíle, kdy hráči oblékali chrániče z kostic a rákosu?
  • Klubový lékař Antonín Chochola nebyl velkou část sezony na sparťanské střídačce. Proč? Ve Sparta Magazinu vypráví své zážitky z mise v Afghánistánu!
  • Brankář Alexander Salák očekávají s manželkou Míšou už pátého potomka. Proč by všem doporučil velkou rodinu?
  • V rámci magazinu získáte zdarma kartičky Romana Horáka a Miroslava Formana, se kterými doplníte svou sbírku karet Lambda Edition!