Mediální pravidla HCS

• Všechny rozhovory s hráči, zaměstnanci či vedením HC Sparta Praha se domlouvají prostřednictvím tiskového mluvčího Marka Táborského – email: taborsky@hcsparta.cz.
  • Po uskutečnění rozhovoru má klub právo po autorovi vyžadovat jeho autorizaci.
  • Ve výjimečných případech si klub vyhrazuje právo žádat o zaslání témat rozhovoru před jeho konáním.
  • Redakce si žádají o celosezonní akreditace před startem sezony. V jejím průběhu je možné zařídit pouze jednorázové akreditace. Klub si vyhrazuje možnost akreditaci neudělit. O akreditace je možné žádat nejpozději den před zápasem na e-mailové adrese: eisova@hcsparta.cz.
  • Klub pořádá media dny, na které je nutné se předem přihlásit. Případně je možné předem zažádat o poskytnutí audio nahrávky.
  • Žádáme Vás o dodržování výše uvedených závazných pravidel. V případě jejich nedodržování si HC Sparta Praha vyhrazuje možnost neudělení akreditace na domácí zápasy (osoba, případně redakce), případně odmítnutí budoucí žádosti o rozhovor nejen pro konkrétního redaktora, ale pro celou redakci.
  • Povolené formy zdrojování a případné citace z webu a sociálních sítí HC Sparta Praha:
Dnes v 17:20 | Muži
BK Mladá Boleslav

Sparta jede v neděli do Mladé Boleslavi

Informace pro permanentkáře k nejbližším zápasům

SLA - SPA 2:4 - Vítězné derby dorostu!

Poděkování Barbory Snopkové Haberové fanouškům