Sparta Hockey Supporters

Sparta Hockey Supporters (zkráceně SHS) je oficiální uskupení fanoušků hokejové Sparty sdružující všechny aktivní fanoušky a jejich podporovatele. Bylo založeno na začátku října 2009 a od roku 2016 je přímým pokračovatelem sdružení s názvem FanClub hokejové Sparty založeného v roce 1998.

Mezi hlavní činnosti SHS patří aktivní podpora při zápasech hokejové Sparty (bubny, spíkr, choreo tým). SHS pořádá i výjezdy sparťanů na hřiště soupeřů, které jsou otevřeny i širší sparťanské veřejnosti.

Staňte se součástí Sparta Hockey Supporters a zažijte s námi nevšední zážitky. Nejde ani tak o výhody, které členům nabízíme, jako spíš o společnou podporu našeho milovaného klubu. Čím více nás je, tím větší je podpora a s tím spojená radost.

Základní informace:

Webové stránky: www.spartans.cz
Předseda SHS: Ing. Igor Němec
Stanovy spolku: PDF dokument
Transparentní účet: 2601061262/2010

Členství:

• BLUE – zdarma s omezenými právy (nejedná se o plnohodnotné členství)
  • YELLOW – 500 Kč na sezonu (více zde )
  • RED – 1 500 Kč na 4 sezony (více zde )
Odehrané 12:00 | Jun.
HC Olomouc
Odehrané 12:00 | Dor.