Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
9. třída:  tým | zápasy | tabulka 8. třída:  tým | zápasy | tabulka
7. třída:  tým | zápasy | tabulka 6. třída:  tým | zápasy | tabulka
5. třída:  tým | zápasy | tabulka 4. třída:  tým | zápasy
3. třída:  tým | zápasy 2. třída:  tým | zápasy
1. třída:  tým | zápasy

Oficiální názevHC Sparta Praha z.s.
Právní formaspolek
Partnerský klubEisbären Berlin
Zahraniční spolupráceJungadler Mannheim, ZSC Lions Zürich

Generální partner mládeže

Hlavní partner mládeže

Partneři mládeže

Hokejovou školu HC Sparta Praha podporuje Nadace ČEZ

Oficiální výrobce dresů

Atletico

Šéftrenér mládeže: Darek Stránský, e-mail: stransky@hcsparta.cz
Sekretář mládeže: Richard Žemlička, e-mail: zemlicka@hcsparta.cz

INFORMACE O PARKOVÁNÍ PRO RODIČE HRÁČŮ.

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

SPA - HAV 3:1 - Dorost má další výhru

sobota 7. 12. 2019 | Petr Pavlík

Naši dorostenci v poslední době válí a v nadstavbové části si připsali již čtvrté vítězství! Sparťané za svým dalším triumfem vykročili už v první třetině a další dvě branky vstřelili v průběhu druhého dějství. Havířovští poté už jen snížili, a naši hráči tak vyhráli skromně 3:1.

Zobrazit celý text

SLZ - SPA 2:3sn - Junioři vezou dva body!

pátek 6. 12. 2019 | Petr Pavlík

K 24. kolu DHL Extraligy juniorů naši junioři jeli na led rakouského Salzburgu, kde chtěli navázat na předchozí dvě výhry. Za dalším vítězstvím vstoupili výborně, když se dvakrát prosadil Josef Slavíček. Vítěz utkání však musel vzejít až v samostatných nájezdech, ve kterých byli šťastnější sparťané, konkrétně Marek Bláha, díky němuž náš tým vyhrál 3:2 v dovednostní disciplíně a veze domů cenné dva body. Další utkání svěřenci Richarda Žemličky sehrají příští týden v Pardubicích.

ZLN - SPA 3:4 - Vybojovaný triumf dorostenců

neděle 1. 12. 2019 | Daniel Ryl

Dorostenci Sparty už bojují v nadstavbové části ELIOD Extraligy dorostu o pořadí v play off, kde po vítězném derby nad Slavií uspěli také ve druhém duelu na hřišti Zlína. Svěřenci Darek Stránského napodobili triumf nad sešívanými, když opět zvítězili těsně 4:3. Vítěznou trefu obstaral mladý útočník Adam Mácha. Zobrazit celý text

TRM - SPA 3:10 - Dorost v Třemošné řádil!

sobota 23. 11. 2019 | Petr Pavlík

Závěrečné osmnácté kolo první fáze ELIOD Extraligy dorostu zakončili naši dorostenci zápasem v Třemošné. S tamním týmem změřili síly podruhé v sezoně a znovu z toho vítězství, a to velkolepé! Sparťané vedli v polovině utkání už o pět branek a ve třetí třetině nastříleli svému soupeři stejný počet a v sedmapadesáté minutě Nino Tomov vstřelil desátý gól Sparty v tomto utkání. Svěřenci Darka Stránského tak mají další tři body, když rozdrtili svého soka poměrem 10:3! Zobrazit celý text

CHM - SPA 3:2 - Junioři v Chomutově těsně padli

sobota 23. 11. 2019 | Petr Pavlík

Jednadvacáté kolo juniorské soutěže sparťané jeli odehrát na led nedalekého Chomutova, kde chtěli navázat na předchozí počínání v Litvínově. V utkání však po většinu času tahali za kratší konec, když pokaždé museli dotahovat. Třetí třetina skončila bezbranková, a sparťané tak další góly nestihli. Po těsné porážce 2:3 se tým trenéra Richarda Žemličky vrací domů s prázdnou.

LIM - SPA 2:3 - Junioři zpátky na vítězné vlně

čtvrtek 21. 11. 2019 | Petr Pavlík

Sparťané pokračují v tripu a další bodový zisk se snažili získat v Litvínově, kde zároveň usilovali o přerušení nelichotivé čtyřzápasové série porážek na kluzištích soupeřů. Na tamním ledě naši hokejisté šli do vedení v patnácté minutě, kdy se prosadil Jakub Konečný. Ten samý hráč ve třetí třetině za vyrovnaného stavu 2:2 přihrál na rozhodující gól, a náš tým tak veze domů cenné tři body za výhru 3:2. Další zápas svěřenci Richarda Žemličky odehrají v nedalekém Chomutově.

Další stránky
123456>>

Pech: Fanoušci jsou od nás zvyklí na lepší výkony

Startuje aukce repliky dresů ze sezony 1989/1990