Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

Triumf slaví Minsk, sparťané berou bronz

neděle 7. 4. 2019 | Martina Nová

Osmý ročník Memoriálu Jana Marka během neděle 7. dubna dospěl do svého konce. Na programu byly boje o cenné kovy a také duely o umístění. Mladí sparťané sice ztroskotali v semifinále na hokejkách pozdějšího vítěze turnaje z Minsku, nicméně v utkání o bronz byli jasně dominantní a přes švýcarský Curych dokráčeli ke třetímu místu.

Zobrazit celý text

TRI - SPA 5:3 - Junioři berou stříbrné medaile

sobota 6. 4. 2019 | Martina Nová

Sparťanská juniorka se v odvetném finálovém utkání představila na ledě třinecké WERK ARENY, kde potřebovala zvítězit, aby prodloužila sérii. Svěřenci trenéra Tlačila šli v první třetině do vedení 2:0, nicméně ve druhém dějství hattrickem zaúřadoval Adam Raška. Nejprve domácí srovnali skóre, sparťané ještě dokázali odskočit, jenže třemi brankami si Oceláři zajistili mistrovský titul. Sparta se tak může po výborné sezoně těšit ze zisku stříbrných medilí.

SPA - TRI 3:4p - První finále pro Třinec

čtvrtek 4. 4. 2019 | Vojtěch Martinek

Čtvrteční večer se v holešovické Tipsport aréně nesl ve znamení bojů o juniorský titul mistra republiky. Před zraky více než dvou a půl tisíce diváků se v parádní atmosféře odehrálo první utkání finálové série letošního ročníku DHL Extraligy juniorů, ze kterého bohužel vyšel vítězně Třinec. Sparta sice dokázala ve třetí třetině stáhnout dvoubrankové manko, jenže v prodloužení se z vítězného gólu radovali Slezané, kteří už v sobotu mohou rozhodnout o svém titulu.

PLZ - SPA 2:3sn - Junioři jsou ve finále!

pondělí 1. 4. 2019 | Daniel Ryl

Junioři Sparty to dokázali! Svěřenci Jana Tlačila slaví postup do finále play off DHL Extraligy juniorů, když v rozhodujícím třetím semifinále zvítězili na ledě Plzně 3:2 po samostatných nájezdech. Po dvou třetinách bez branek šli indiáni dvakrát do vedení, ale sparťané dokázali na oba góly odpovědět, a když nerozhodlo prodloužení, postupujícího určily samostatné nájezdy. Za Spartu skórovali Patrik Prymula s Ondřejem Pšeničkou, kteří tak poslali svůj tým do finále, v němž se sparťané utkají s Třincem. Finálová série začne ve čtvrtek 4. dubna v Praze.

PLZ - SPA 3:2 - Juniorka v odvetě neuspěla

neděle 31. 3. 2019 | Vojtěch Martinek

Junioři se v neděli vypravili do Plzně, kde chtěli ukončit semifinálovou sérii s tamními indiány. To se jim ale nepodařilo – v průběhu třetí třetiny sice smazali dvoubrankovou ztrátu trefami Pšeničky a Schwambergera, jenže Plzeň rozhodla o svém vítězství pouhých několik desítek sekund před koncem. Postupující celek tak určí až pondělní třetí duel.

SPA - LIB 6:2 - Junioři jsou v semifinále!

neděle 24. 3. 2019 | Jan Volf

Junioři Sparty slaví postup do semifinále play off DHL Extraligy juniorů! Svěřenci Jana Tlačila zvládli poslední krok, když ve čtvrtém utkání na domácím ledě zdolali Liberec jasně 6:2 a zajistili si postup mezi nejlepší čtyřku soutěže. Pražané vděčí za vítězství zejména držiteli čtyř bodů Ondřeji Pšeničkovi a brankáři Janu Mičánovi, který svůj tým podržel zejména ve chvíli, kdy Bílí Tygři bleskově snížili na 2:3 a utkání zdramatizovali. Sparta vstoupí do semifinále v pátek 29. března na domácím ledě, případný druhý a třetí duel se odehraje na hřišti soupeře, o kterém rozhodnou další série. Zobrazit celý text