Jednorázové vstupenky

Vstupenky na zápasy základní části 2019/2020:

Zvýhodněné vstupenky se netýkají utkání proti Rytířům Kladno a HC Kometě Brno.

Plánek hlediště O2 areny:

* Zvýhodněné vstupenky se netýkají utkání proti Rytířům Kladno a HC Kometě Brno.

* Vstupenky se pouštějí do prodeje zpravidla měsíc před utkáním.

* Domácím fanouškům jsou doporučeny sektory 106 a 107, výhodnější cena vstupenek s využitím karty KOTEL SPARTA.

* Hostujícím fanouškům jsou doporučeny sektory 117 a 118.

* Vstupenky nelze po zakoupení vrátit ani vyměnit.

* Do First line, Sparta klubu a 1. kategorie nelze uplatnit dětskou, studentskou ani seniorskou slevu.

* Internetový prodej končí 90 minut před začátkem utkání, následně prodej pouze na pokladnách O2 areny.

Karta "Sparta Kotel"

V Zákaznickém centru v O2 areně je již v prodeji slevová karta Kotel Sparta na sezonu 2018/2019. Cena karty je 200 Kč, určena je pro fanoušky, kteří chodí do sektorů 106 a 107 a nevlastní permanentku typu Rudá karta. Díky slevové kartě Kotel Sparta si mohou fanoušci pořídit až čtyři levnější vstupenky do sektorů 106 a 107, ve kterých fandí kotel Sparty během domácích zápasů.

Cena vstupenky na stání je v tomto případě 120 Kč, pro členy FanClubu 20 Kč – počet karet je omezený (180 ks) a jsou nepřenosné. Kartu si můžete zakoupit v Zákaznickém centru v O2 areně a platí do konce základní části i během zápasů play off, kdy bude rovněž možnost uplatnit slevu na nákup vstupenky. Čerpání vstupenek možné i přes internet na základě unikátního kódu.

Nakupujte vstupenky prostřednictvím sparťanské aplikace:

Díky sparťanské aplikaci si můžete koupit vstupenky na zápasy v domácí O2 areně za pouhou minutu ze svého telefonu. Aplikace zároveň přináší i aktuální notifikace, díky kterým se dostanete k nejdůležitějším zprávám o dění v klubu či informacím o vstupenkách.

ANDROID iOS

Prodejní místa:

O2 ARENA - zákaznické centrum
Předprodej: HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba: PO – 13.00 - 18.00
ÚT – 13.00 - 18.00
ST – 13.00 - 18.00
ČT – 13.00 - 18.00
SO a NE – zavřeno

V den zápasu – 13.00 do konce 1. třetiny
E-mail: predprodej@hcsparta.cz

Úschovna zavazadel:

Úschovna se nachází nedaleko stanice metra Českomoravská poblíž sparťanské vlajkoslávy.

V úschovně platí následující ceník:

* malé předměty: 20,- Kč (např. nůž, deštník, potraviny)
* střední předměty: 50,- Kč (např. menší batoh, taška, skládací kočárek)
* cenné a velké předměty: 100,- Kč (např. notebook, tablet, fotoaparát, kufr, krosna.

Odehrané v 17:30 | Dor.
HC Hvězda Praha

Jurčina: Umím přitvrdit a být platný v oslabení

Posila obrany! Přichází zkušený Milan Jurčina

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!

Šafránek: Základem úspěchu je dobrá parta