Jednorázové vstupenky

Vstupenky na zápasy základní části 2019/2020:

Zvýhodněné vstupenky se netýkají utkání proti Rytířům Kladno a HC Kometě Brno.

Plánek hlediště O2 areny:

* Zvýhodněné vstupenky se netýkají utkání proti Rytířům Kladno a HC Kometě Brno.

* Vstupenky se pouštějí do prodeje zpravidla měsíc před utkáním.

* Domácím fanouškům jsou doporučeny sektory 106 a 107, výhodnější cena vstupenek s využitím karty KOTEL SPARTA.

* Hostujícím fanouškům jsou doporučeny sektory 117 a 118.

* Vstupenky nelze po zakoupení vrátit ani vyměnit.

* Do First line, Sparta klubu a 1. kategorie nelze uplatnit dětskou, studentskou ani seniorskou slevu.

* Internetový prodej končí 90 minut před začátkem utkání, následně prodej pouze na pokladnách O2 areny.

Karta "Sparta Kotel"

V Zákaznickém centru v O2 areně je již v prodeji slevová karta Kotel Sparta na sezonu 2018/2019. Cena karty je 200 Kč, určena je pro fanoušky, kteří chodí do sektorů 106 a 107 a nevlastní permanentku typu Rudá karta. Díky slevové kartě Kotel Sparta si mohou fanoušci pořídit až čtyři levnější vstupenky do sektorů 106 a 107, ve kterých fandí kotel Sparty během domácích zápasů.

Cena vstupenky na stání je v tomto případě 120 Kč, pro členy FanClubu 20 Kč – počet karet je omezený (180 ks) a jsou nepřenosné. Kartu si můžete zakoupit v Zákaznickém centru v O2 areně a platí do konce základní části i během zápasů play off, kdy bude rovněž možnost uplatnit slevu na nákup vstupenky. Čerpání vstupenek možné i přes internet na základě unikátního kódu.

Nakupujte vstupenky prostřednictvím sparťanské aplikace:

Díky sparťanské aplikaci si můžete koupit vstupenky na zápasy v domácí O2 areně za pouhou minutu ze svého telefonu. Aplikace zároveň přináší i aktuální notifikace, díky kterým se dostanete k nejdůležitějším zprávám o dění v klubu či informacím o vstupenkách.

ANDROID iOS

Prodejní místa:

O2 ARENA - zákaznické centrum
Předprodej:HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba:PO – 13.00 - 18.00
ÚT – 13.00 - 18.00
ST – 13.00 - 18.00
ČT – 13.00 - 18.00
 – 13.00 - 18.00
SO a NE – zavřeno

V den zápasu – 13.00 do konce 2. třetiny
Telefon:+420 266 771 429
E-mail:predprodej@hcsparta.cz

Úschovna zavazadel:

Na zápasech je u vlajkoslávy před O2 arenou k dispozici úschovna zavazadel. Cena úschovného je stanovena ve výši 20 Kč za malé zavazadlo, 40 Kč za velké zavazadlo. Majitelé permanentek mají úschovné zdarma.

Růžička: Máme na čem stavět, parta je výborná

HV71 – SPA 3:2 - Spartu vychytal Alnefelt

Sparta završí kemp v Německu proti Mannheimu