Jobs & Kariéra

Nabídka trvalé spolupráce

Pracovník Zákaznického centra v O2 areně (vhodné pro studenty VŠ)

Požadavky:

  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost
  • odolnost vůči stresu
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • práce s MS Office, pokročilá znalost práce v excelu
  • anglický jazyk – mírně pokročilý slovem i písmem
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:

  • prodej vstupenek a permanentek
  • práce s prodejním systémem
  • komunikace s fanoušky
  • zákaznická podpora, řešení problémů

Očekáváme:

  • přítomnost na všech utkáních ELH (jde i o víkendové dny)
  • pracovní doma během utkání ve všedních dnech od 13.00 do 19.00, o víkendech od 11.00 do 16.00
  • zodpovědnost při práci s penězi

Nabízíme:

  • odměna 120 Kč / hod
  • účast na akcích klubu
  • možnost nahlédnutí do fungování klubu
  • práce v prostředí O2 areny

V případě zájmu zasílejte své životopisy do 6. srpna na email dvorak@hcsparta.cz.

Brigády

TURNIKETÁŘ

  • obsluha turniketů během akcí v Tipsport areně

Požadavky: minimální věk 18 let, časová flexibilita (účast na akcích dle termínové listiny)

Kontakt: sedlisky@hcsparta.cz

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Dvanáctý ročník Letní hokejové školy HCS

Forman: Roli táty si užívám, dcerka mi pomůže

VIDEO: První den kanadských posil v Praze

Blíží se letní mládežnický turnaj BILLA Cup!