4. 9. 2019 Daniel Ryl

Spartu čeká generálka v Mladé Boleslavi

Začátek nové sezony Tipsport extraligy je za dveřmi, ale Sparta má před sebou ještě jedno přípravné utkání. Svěřenci Uweho Kruppa se ve čtvrtek 5. září od 17:00 hodin představí v ligové generálce na ledě Mladé Boleslavi, se kterou se utkali už před týdnem v Poděbradech, kde před zaplněným zimním stadionem zvítězili 3:1.

Naváže Sparta na výkon z Poděbrad? 

Přípravný test na ledě Středočechů bude pro Spartu poslední prověrkou před startem Tipsport extraligy a sparťané budou chtít napodobit výkon i výsledek z utkání v Poděbradech. Na místním ledě sice bleskově prohrávali, ale rychle dokázali odpovědět gólem Vladimíra Růžičky a ve zbývajícím průběhu zápasu dvěma góly Andreje Kudrny a Michala Řepíka skóre otočili.

„Byl to pro nás dobrý test. Ověřili jsme si konfrontaci s extraligovým týmem, to pro nás to bylo v přípravě teprve podruhé. Poznali jsme, co nás bude čekat v sezoně. Boleslav hrála dobře, ale my jsme dali o dva góly více, těšilo po utkání útočníka Michala Řepíka, střelce třetího sparťanského gólu. Náš lídr by neměl chybět v sestavě ani v posledním přípravném utkání.

Nabitý program: tiskovka, autogramiáda a start sezony!

Jak už bylo několikrát zmíněno, přípravný test na ledě Bruslařů bude posledním zápasem před startem nové sezony, ale i v dalších dnech se mají fanoušci na co těšit. Už den po utkání, tedy v pátek 6. září, proběhne oficiální tisková konference za účasti vedení klubu, členů realizačního týmu a zástupců A-týmu.

V pondělí 9. září od 18:00 hodin se kompletní A-tým sejde v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne tradiční předsezónní autogramiáda. Na ní nebude chybět ani maskot Sparťák. Do nového ročníku vstoupí naši hokejisté ve čtvrtek 12. září od 18:30 hodin proti soupeři z Plzně.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Sparťany čeká odveta na ledě Plzně

Zikmund: Únava nemůže hrát žádnou roli

KLA - SPA 3:2 - Drama bez bodového zisku

Permanentky na novou sezonu v prodeji!