6. 12. 2021 HC Sparta

Rezervace míst na zápas s Olomoucí

​Na nejbližší zápasy do 26. prosince může kvůli opětovnému vyhlášení nouzového stavu kvůli epidemii COVID-19 pouze prvních 1000 přihlášených osob. Sparta se rozhodla upřednostnit ke vstupu své permanentkáře a klubové partnery.

Držitelé běžných vstupenek mohou postupovat dle návodu na našem webu.

Žádáme držitele permanentek, aby si před každým zápasem zažádali o vstup na jednotlivá utkání. Prosíme, abyste před každým zápasem kontrolovali své e-mailové schránky, kam vám budeme zasílat informace k zahájení rezervací. Výzvy budeme zveřejňovat také na sociálních sítích klubu.

Od pondělí 6. prosince od 11:30 hodin si mohou permanentkáři žádat o vstupenky na zápas proti Olomouci, který odehrajeme v O2 areně 12. prosince od 15:00 hodin.

Nadále platí bezpečnostní pravidla, která umožňují vstup do areny pouze lidem s ukončeným očkováním nebo certifikátem o prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Na zápasech budeme striktně vyžadovat dodržování bezpečnostních opatření, zejména nošení respirátorů na dýchacích cestách každého diváka. V případě nedodržení pravidel může být účastník zápasu vykázán z areny. Opatření Vlády ČR dočasně ruší sektor na stání. Kvůli omezené kapacitě se pak nepočítá se sektorem hostujících fanoušků.

Jak postupovat:

  • Po výzvě od klubu formou e-mailu nebo výzvou na sociálních sítích klubu prosím odešlete na e-mail predprodej@hcsparta.cz žádost o účast na utkání ve formátu JMÉNO A PŘÍJMENÍ, TYP KARTY A ČÍSLO PERMANENTKY.
  • Vyčkejte na potvrzení formou e-mailu.
  • Můžete dorazit do O2 areny. Nezapomeňte certifikáty o očkování nebo o prodělání nemoci.

*kontrolujte i spamový filtr a nevyžádanou poštu

Držitele permanentek, kterým nebude umožněný vstup na zápas, budeme na konci sezony informovat o možnostech vyrovnání.

Poukazy za účast v akci Sparťanská krev

Poukazy za účast v akci Sparťanská krev budou po uvolnění opatření platit na jakýkoliv další zápas základní části ve chvíli, kdy se ho budou moct účastnit i lidé s jednorázovými vstupenkami. Kdo si již stihl vstupenky vyzvednout, nechť si ji ponechá a poté ji může opět použít jako voucher.

Mastercard uvolnil partnerská místa do svého sektoru

Jedinou možností, jak se dostat na extraligový zápas v O2 areně bez permanentní vstupenky, je využít Mastercard sektor. Náš hlavní partner, společnost Mastercard, se totiž rozhodl věnovat svá partnerská místa ve prospěch sparťanských fanoušků.

×
Dnes v 16:30 | Muži
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Junioři jsou ve čtvrtfinále! Na soupeře čekají

Základní část zakončíme proti Bruslařům!

Nová aplikace HC Sparta+ je tady!

V pondělí startuje předprodej na čtvrtfinále!