11. 3. 2008 Lukáš Rejmon

Neúspěch přináší první důsledky!

Vedení HC Sparta Praha dnes oznámilo, že nepočítá pro příští sezónu s trojicí útočníků Petr Nedvěd, Ľubomír Vaic a Martin Štrba. První dva jmenovaní zůstali daleko za očekáváními, se kterými do Sparty přišli, třetímu naopak skončila smlouva a novou se mu klub pro tuto chvíli rozhodl nenabídnout.
Po letošním ročníku končí smlouvy také Martinu Šteflovi, Richardu Stehlíkovi a Charlie Cookovi. O jejich dalším působení v holešovickém klubu se bude rozhodovat v nejbližších dnech.

Zbytek kádru má platné smlouvy i pro nadcházející ročník, vedení však nevylučuje ani další pohyby oběma směry. "Naše priorita pro příští ročník je jednoznačně posílit ofenzívu a přivézt do Sparty špičkové útočníky," prohlásil generální manažer klubu Petr Bříza, který zároveň prosí fanoušky o pochopení, že v ještě neskončené sezóně nebude klub jména potenciálních posil komentovat.

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila