1. 12. 2011 Tomáš Zetek

Obránce Hanzlík bude v pohodě

Bude O.K. Sparťanský bojovník Jan Hanzlík se v úterním derby škaredě zranil, přišel o dva zuby a lékaři mu museli mnoha stehy zašít jak horní, tak i dolní ret. Přesto už ve čtvrtek dopoledne zkoušel trénovat s celoobličejovým krytem a není vyloučeno, že v neděli nastoupí v Kladně.

„Naštěstí se nepotvrdilo nic horšího. Diagnóza tedy zůstává taková, jakou jsme hlásili hned po zápase. Honza má vyražené zuby a zašívali mu oba rty,“ přiblížil situaci trenér Patrik Martinec. „Na ledě to zkoušel, ale je to samozřejmě hodně bolestivé zranění. Na druhou stranu nijak ho neomezuje v pohybu, takže bude záležet na něm, jak se bude cítit. Neříkám, že jeho účast v nedělní utkání je vysoce pravděpodobná, ale rozhodně ji nevylučujeme,“ dodal Martinec.

Dnes v 13:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
Dnes v 13:00 | Dor.
HC Dynamo Pardubice