9. 9. 2011 Radek Vokál

Příprava končí, Sparta jede pod Ještěd

Kruh se uzavírá, dvanáctizápasové přípravné období končí Sparta se soupeřem, se kterým 2. srpna začala. Tehdy nastoupili Pražané s výběrem složeným převážně z mladých hráčů a podlehli Bílým Tygrům těsně 1:2.

Jak Bílí Tygři, tak sparťané budou chtít před začátkem extraligy vyladit poslední detaily ve své hře. Liberec v jedenácti zápasech přípravy vyhrál pětkrát, Sparta čtyřikrát. Oba celky shodně obsadili ve své skupině European Trophy pátou příčku.

Holešičtí mají v poslední době lepší formu než Liberec. Pražská Sparta před týdnem porazila doma Eisbären Berlín a v úterý prohrála v Budějovicích až po nájezdech, Bílí Tygři mají za sebou sérii čtyř porážek v řadě, z toho poslední tři zápasy ztratili dokonce na svém ledě.

Utkání můžete sledovat do 17:00 v online přenosu na onlajny.cz