24. 2. 2016 HC Sparta

Zóna sparťánka před nedělním zápasem

V neděli 28. února sehrají sparťané v O2 areně utkání, které bude již potřetí v aktuální extraligové sezoně patřit zejména dětem. Předposlední domácí zápas v základní části odstartuje už v 15.00, aby si ho mohly užít i rodiny s malými dětmi. Můžete se těšit i na bohatý doprovodný program v Galerii Harfa, a to v Zóně sparťánka u východu směrem k aréně v čase 12.30 - 14.30. Volnou vstupenku na utkání mohou děti do 145 cm získat zdarma jako obvykle tak, že na Zákaznickém centru v O2 areně odevzdají obrázek se sparťanskou tématikou!

Zóna sparťánka v Galerii Harfa

• 12.30 - 14.30 v přízemí Galerie Harfa, u východu k O2 areně.
  • skákací hrad Českých drah s maskotem Elfíkem
  • nafukovací balónky
  • koutek XBOX ONE s turnajem v NHL 2016 pro registrované hráče
  • soutěže s Tapi Tea (Stiga hokej, balanční deska)
  • malovací koutek pro děti - vymaluj si Sparťáka a získej vstupenku na zápas zdarma
  • dětské písničky během celého programu

Turnaj v NHL 2016 na XBOX ONE

Součástí doprovodného programu bude i turnaj v NHL 2016, který bude probíhat na čtyřech konzolích. Turnaje se může zúčastnit 16 dětí do 15 let věku (včetně). Přihlášky posílejte na e-mail: marketing@hcsparta.cz, prvních 16 přihlášených obdrží pokyny k účasti. Nezapomeňte napsat jméno, datum narození a telefonický kontakt.

Pro nejlepší hráče jsou připraveny ceny, vítěz turnaje bude mít šanci zahrát si proti hráči Sparty.

Dětské utkání v lednu proti Bílým Tygrům z Liberce

V posledním dětském utkání proti Liberci dorazilo na zápas téměř 1 300 malých sparťánků, což bylo nejvíce v historii dětských zápasů. Podaří se nám tento rekord překonat na nedělním zápase proti Pardubicím?