Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 pátek 8.3.2019 Plzeň K. Vary 2:1
52 pátek 8.3.2019 Vítkovice Litvínov 5:1
52 pátek 8.3.2019 Chomutov Olomouc 5:3
52 pátek 8.3.2019 Zlín Kometa 3:1
52 pátek 8.3.2019 Ml. Boleslav Třinec 4:0
52 pátek 8.3.2019 Sparta Liberec 5:2
52 pátek 8.3.2019 Pardubice Hr. Králové 4:2
 
51 úterý 5.3.2019 Kometa Sparta 7:3
51 úterý 5.3.2019 Třinec Chomutov 4:1
51 úterý 5.3.2019 Olomouc Zlín 3:1
51 úterý 5.3.2019 Litvínov Plzeň 5:1
51 úterý 5.3.2019 Liberec Vítkovice 3:1
51 úterý 5.3.2019 K. Vary Pardubice 4:2
51 úterý 5.3.2019 Hr. Králové Ml. Boleslav 1:2sn
 
50 neděle 3.3.2019 Sparta Litvínov 5:3
50 neděle 3.3.2019 Ml. Boleslav Zlín 3:1
50 neděle 3.3.2019 Chomutov K. Vary 1:2p
50 neděle 3.3.2019 Liberec Kometa 2:3p
50 neděle 3.3.2019 Plzeň Třinec 1:2
50 neděle 3.3.2019 Vítkovice Hr. Králové 3:2sn
50 neděle 3.3.2019 Olomouc Pardubice 3:2
 
49 pátek 1.3.2019 Zlín Chomutov 2:1
49 pátek 1.3.2019 Litvínov Liberec 6:3
49 pátek 1.3.2019 Hr. Králové Plzeň 1:2
49 pátek 1.3.2019 Kometa Vítkovice 3:1
49 pátek 1.3.2019 Olomouc Ml. Boleslav 3:1
49 pátek 1.3.2019 Pardubice Třinec 2:4
49 pátek 1.3.2019 Sparta K. Vary 4:3sn
 
48 středa 27.2.2019 Sparta Třinec 2:3
 
27 úterý 26.2.2019 Olomouc K. Vary 2:1p
 
48 neděle 24.2.2019 Pardubice Zlín 2:4
48 neděle 24.2.2019 Ml. Boleslav Chomutov 4:1
48 neděle 24.2.2019 Liberec Hr. Králové 6:3
48 neděle 24.2.2019 Litvínov Kometa 3:4
48 neděle 24.2.2019 Vítkovice K. Vary 4:2
48 neděle 24.2.2019 Plzeň Olomouc 1:2
 
47 pátek 22.2.2019 K. Vary Kometa 0:3
47 pátek 22.2.2019 Ml. Boleslav Plzeň 1:4
47 pátek 22.2.2019 Vítkovice Třinec 3:4
47 pátek 22.2.2019 Chomutov Pardubice 3:0
47 pátek 22.2.2019 Zlín Sparta 4:1
47 pátek 22.2.2019 Hr. Králové Litvínov 4:1
47 pátek 22.2.2019 Olomouc Liberec 1:0
 
46 středa 20.2.2019 Plzeň Zlín 9:2
46 úterý 19.2.2019 Litvínov Třinec 0:5
46 úterý 19.2.2019 Vítkovice Chomutov 9:1
46 úterý 19.2.2019 Pardubice Ml. Boleslav 2:5
46 úterý 19.2.2019 Kometa Hr. Králové 0:3
46 úterý 19.2.2019 Liberec K. Vary 3:1
46 úterý 19.2.2019 Sparta Olomouc 1:3
 
45 neděle 17.2.2019 Třinec Kometa 0:1
45 neděle 17.2.2019 K. Vary Hr. Králové 1:4
45 neděle 17.2.2019 Chomutov Sparta 2:3p
45 neděle 17.2.2019 Ml. Boleslav Liberec 1:4
45 neděle 17.2.2019 Pardubice Plzeň 3:8
45 neděle 17.2.2019 Olomouc Litvínov 4:5p
45 neděle 17.2.2019 Zlín Vítkovice 5:2
 
44 pátek 15.2.2019 Třinec Hr. Králové 1:5
44 pátek 15.2.2019 Ml. Boleslav Sparta 0:1
44 pátek 15.2.2019 Plzeň Chomutov 4:5sn
44 pátek 15.2.2019 Litvínov K. Vary 5:4p
44 pátek 15.2.2019 Kometa Pardubice 2:1p
44 pátek 15.2.2019 Liberec Zlín 2:3
 
43 středa 13.2.2019 Chomutov Litvínov 4:1
43 středa 13.2.2019 Pardubice Sparta 4:1
43 středa 13.2.2019 Olomouc Hr. Králové 1:3
43 středa 13.2.2019 Třinec Liberec 2:5
43 středa 13.2.2019 Ml. Boleslav Kometa 2:1p
43 středa 13.2.2019 Zlín K. Vary 5:3
43 středa 13.2.2019 Plzeň Vítkovice 4:2
 
16 pondělí 11.2.2019 Sparta Plzeň 3:4
 
42 neděle 3.2.2019 K. Vary Třinec 1:3
42 neděle 3.2.2019 Sparta Plzeň 4:5sn
42 neděle 3.2.2019 Litvínov Pardubice 2:1
42 neděle 3.2.2019 Liberec Chomutov 7:2
42 neděle 3.2.2019 Hr. Králové Zlín 3:4sn
 
41 pátek 1.2.2019 Chomutov Hr. Králové 1:3
41 pátek 1.2.2019 Ml. Boleslav K. Vary 3:2
41 pátek 1.2.2019 Plzeň Kometa 5:2
41 pátek 1.2.2019 Olomouc Třinec 5:2
41 pátek 1.2.2019 Zlín Litvínov 1:2sn
41 pátek 1.2.2019 Pardubice Liberec 0:1
41 pátek 1.2.2019 Sparta Vítkovice 3:0
 
40 středa 30.1.2019 Třinec Zlín 2:1
40 středa 30.1.2019 Liberec Plzeň 4:0
40 úterý 29.1.2019 Hr. Králové Sparta 2:3
40 úterý 29.1.2019 Litvínov Ml. Boleslav 0:4
40 úterý 29.1.2019 K. Vary Olomouc 2:0
40 úterý 29.1.2019 Kometa Chomutov 7:1
 
39 neděle 27.1.2019 Třinec Ml. Boleslav 2:5
39 neděle 27.1.2019 Sparta Liberec 1:2
39 neděle 27.1.2019 Litvínov Vítkovice 5:1
39 neděle 27.1.2019 K. Vary Plzeň 1:5
39 neděle 27.1.2019 Olomouc Chomutov 3:1
39 neděle 27.1.2019 Kometa Zlín 4:2
39 sobota 26.1.2019 Hr. Králové Pardubice 2:1
 
38 pátek 25.1.2019 Plzeň Litvínov 7:1
38 pátek 25.1.2019 Zlín Olomouc 1:2
38 pátek 25.1.2019 Ml. Boleslav Hr. Králové 8:5
38 pátek 25.1.2019 Pardubice K. Vary 2:3p
38 pátek 25.1.2019 Vítkovice Liberec 2:1sn
38 čtvrtek 24.1.2019 Chomutov Třinec 0:4
 
44 středa 23.1.2019 Vítkovice Olomouc 7:6sn
 
38 úterý 22.1.2019 Sparta Kometa 1:4
 
30 úterý 22.1.2019 Liberec Třinec 4:3
 
18 úterý 22.1.2019 Plzeň Chomutov 3:2
 
37 neděle 20.1.2019 Pardubice Olomouc 6:2
37 neděle 20.1.2019 Litvínov Sparta 1:4
37 neděle 20.1.2019 Třinec Plzeň 5:6sn
37 neděle 20.1.2019 K. Vary Chomutov 2:3
37 neděle 20.1.2019 Zlín Ml. Boleslav 4:1
37 neděle 20.1.2019 Kometa Liberec 1:2
37 neděle 20.1.2019 Hr. Králové Vítkovice 3:1
 
36 pátek 18.1.2019 Vítkovice Kometa 4:1
36 pátek 18.1.2019 Plzeň Hr. Králové 4:0
36 pátek 18.1.2019 K. Vary Sparta 1:4
36 pátek 18.1.2019 Chomutov Zlín 1:4
36 pátek 18.1.2019 Ml. Boleslav Olomouc 1:4
36 pátek 18.1.2019 Pardubice Třinec 2:5
36 pátek 18.1.2019 Liberec Litvínov 2:3
 
29 úterý 15.1.2019 Třinec K. Vary 4:3p
 
35 neděle 13.1.2019 Chomutov Ml. Boleslav 3:5
35 neděle 13.1.2019 Hr. Králové Liberec 3:1
35 neděle 13.1.2019 Zlín Pardubice 5:1
35 neděle 13.1.2019 Vítkovice K. Vary 4:1
35 neděle 13.1.2019 Olomouc Plzeň 0:4
35 neděle 13.1.2019 Kometa Litvínov 3:5
35 neděle 13.1.2019 Třinec Sparta 2:1
 
34 sobota 12.1.2019 Vítkovice Třinec 3:2
34 pátek 11.1.2019 Litvínov Hr. Králové 1:2
34 pátek 11.1.2019 Plzeň Ml. Boleslav 2:3p
34 pátek 11.1.2019 Kometa K. Vary 3:1
34 pátek 11.1.2019 Liberec Olomouc 5:1
34 pátek 11.1.2019 Pardubice Chomutov 2:3sn
34 pátek 11.1.2019 Sparta Zlín 3:2
 
40 středa 9.1.2019 Vítkovice Pardubice 4:1
 
42 úterý 8.1.2019 Kometa Olomouc 4:3sn
 
33 neděle 6.1.2019 Třinec Litvínov 4:1
33 neděle 6.1.2019 Chomutov Vítkovice 4:2
33 neděle 6.1.2019 Zlín Plzeň 2:3p
33 neděle 6.1.2019 K. Vary Liberec 2:3sn
33 neděle 6.1.2019 Ml. Boleslav Pardubice 1:0
33 neděle 6.1.2019 Olomouc Sparta 0:3
33 neděle 6.1.2019 Kometa Hr. Králové 4:5sn
 
32 sobota 5.1.2019 Liberec Ml. Boleslav 4:1
32 pátek 4.1.2019 Vítkovice Zlín 6:1
32 pátek 4.1.2019 Plzeň Pardubice 11:1
32 pátek 4.1.2019 Litvínov Olomouc 1:4
32 pátek 4.1.2019 Hr. Králové K. Vary 3:2
32 pátek 4.1.2019 Kometa Třinec 4:1
32 středa 2.1.2019 Sparta Chomutov 3:4
 
31 neděle 30.12.2018 Sparta Ml. Boleslav 1:0
31 neděle 30.12.2018 Zlín Liberec 2:4
31 neděle 30.12.2018 Chomutov Plzeň 2:3
31 neděle 30.12.2018 Olomouc Vítkovice 2:5
31 neděle 30.12.2018 Pardubice Kometa 1:4
31 neděle 30.12.2018 K. Vary Litvínov 2:3
 
30 sobota 29.12.2018 Hr. Králové Olomouc 1:0
30 pátek 28.12.2018 Vítkovice Plzeň 2:1
30 pátek 28.12.2018 Litvínov Chomutov 0:1
30 pátek 28.12.2018 K. Vary Zlín 4:3sn
30 pátek 28.12.2018 Kometa Ml. Boleslav 0:2
30 pátek 28.12.2018 Sparta Pardubice 1:3
 
29 středa 26.12.2018 Chomutov Liberec 2:4
29 středa 26.12.2018 Zlín Hr. Králové 6:4
29 středa 26.12.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
29 středa 26.12.2018 Plzeň Sparta 5:2
29 středa 26.12.2018 Pardubice Litvínov 2:3
29 středa 26.12.2018 Olomouc Kometa 4:5p
 
28 pátek 21.12.2018 Třinec Olomouc 4:2
28 pátek 21.12.2018 K. Vary Ml. Boleslav 1:3
28 pátek 21.12.2018 Litvínov Zlín 5:3
28 pátek 21.12.2018 Vítkovice Sparta 4:2
28 pátek 21.12.2018 Kometa Plzeň 3:2
28 pátek 21.12.2018 Liberec Pardubice 3:1
28 pátek 21.12.2018 Hr. Králové Chomutov 5:0
 
27 středa 19.12.2018 Ml. Boleslav Litvínov 5:2
27 středa 19.12.2018 Plzeň Liberec 7:3
27 středa 19.12.2018 Zlín Třinec 2:3p
27 středa 19.12.2018 Pardubice Vítkovice 2:5
27 úterý 18.12.2018 Chomutov Kometa 6:4
 
26 neděle 9.12.2018 Zlín Kometa 1:4
26 neděle 9.12.2018 Chomutov Olomouc 4:3sn
26 neděle 9.12.2018 Liberec Sparta 4:1
26 neděle 9.12.2018 Ml. Boleslav Třinec 1:4
26 neděle 9.12.2018 Vítkovice Litvínov 0:3
26 neděle 9.12.2018 Plzeň K. Vary 6:3
26 neděle 9.12.2018 Pardubice Hr. Králové 1:4
 
25 pátek 7.12.2018 Třinec Chomutov 4:1
25 pátek 7.12.2018 K. Vary Pardubice 4:3
25 pátek 7.12.2018 Litvínov Plzeň 1:2sn
25 pátek 7.12.2018 Liberec Vítkovice 4:0
25 pátek 7.12.2018 Olomouc Zlín 2:1
25 pátek 7.12.2018 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:1p
25 čtvrtek 6.12.2018 Kometa Sparta 3:4p
 
42 úterý 4.12.2018 Vítkovice Ml. Boleslav 2:3
 
31 úterý 4.12.2018 Hr. Králové Třinec 4:2
 
24 neděle 2.12.2018 Liberec Kometa 5:2
24 neděle 2.12.2018 Pardubice Olomouc 1:4
24 neděle 2.12.2018 Chomutov K. Vary 1:3
24 neděle 2.12.2018 Ml. Boleslav Zlín 2:3
24 neděle 2.12.2018 Vítkovice Hr. Králové 4:5sn
24 neděle 2.12.2018 Plzeň Třinec 1:4
 
23 sobota 1.12.2018 K. Vary Sparta 1:3
23 pátek 30.11.2018 Litvínov Liberec 6:2
23 pátek 30.11.2018 Zlín Chomutov 3:2sn
23 pátek 30.11.2018 Olomouc Ml. Boleslav 3:2
23 pátek 30.11.2018 Hr. Králové Plzeň 2:4
23 pátek 30.11.2018 Kometa Vítkovice 3:2
23 čtvrtek 29.11.2018 Třinec Pardubice 4:1
 
16 středa 28.11.2018 Kometa Olomouc 2:3
 
22 úterý 27.11.2018 Pardubice Zlín 1:5
22 neděle 25.11.2018 Sparta Třinec 1:3
22 neděle 25.11.2018 K. Vary Vítkovice 2:3
22 neděle 25.11.2018 Ml. Boleslav Chomutov 3:1
22 neděle 25.11.2018 Liberec Hr. Králové 4:3p
22 neděle 25.11.2018 Plzeň Olomouc 1:2sn
22 neděle 25.11.2018 Litvínov Kometa 2:3
 
21 sobota 24.11.2018 K. Vary Kometa 5:4
21 pátek 23.11.2018 Třinec Vítkovice 3:0
21 pátek 23.11.2018 Chomutov Pardubice 6:1
21 pátek 23.11.2018 Ml. Boleslav Plzeň 0:1
21 pátek 23.11.2018 Zlín Sparta 0:4
21 pátek 23.11.2018 Hr. Králové Litvínov 3:2
21 pátek 23.11.2018 Olomouc Liberec 3:2sn
 
18 úterý 20.11.2018 Třinec Hr. Králové 3:1
18 úterý 20.11.2018 Vítkovice Olomouc 4:1
 
20 neděle 18.11.2018 Sparta Olomouc 4:6
20 neděle 18.11.2018 Liberec K. Vary 4:1
20 neděle 18.11.2018 Vítkovice Chomutov 4:2
20 neděle 18.11.2018 Plzeň Zlín 1:2
20 neděle 18.11.2018 Hr. Králové Kometa 6:3
20 neděle 18.11.2018 Pardubice Ml. Boleslav 1:2
20 sobota 17.11.2018 Třinec Litvínov 4:2
 
19 pátek 16.11.2018 K. Vary Hr. Králové 3:2sn
19 pátek 16.11.2018 Pardubice Plzeň 2:3sn
19 pátek 16.11.2018 Olomouc Litvínov 3:1
19 pátek 16.11.2018 Třinec Kometa 4:3p
19 pátek 16.11.2018 Chomutov Sparta 5:0
19 pátek 16.11.2018 Zlín Vítkovice 3:0
19 pátek 16.11.2018 Ml. Boleslav Liberec 5:2
 
18 středa 14.11.2018 Liberec Zlín 5:3
18 středa 14.11.2018 Litvínov K. Vary 7:2
18 středa 14.11.2018 Kometa Pardubice 2:0
18 středa 14.11.2018 Sparta Ml. Boleslav 3:5
 
17 neděle 4.11.2018 Třinec Liberec 5:3
17 neděle 4.11.2018 Zlín K. Vary 1:4
17 neděle 4.11.2018 Chomutov Litvínov 1:2p
17 neděle 4.11.2018 Ml. Boleslav Kometa 2:1
17 neděle 4.11.2018 Pardubice Sparta 4:5p
17 neděle 4.11.2018 Olomouc Hr. Králové 3:1
17 neděle 4.11.2018 Plzeň Vítkovice 2:3sn
 
16 sobota 3.11.2018 Litvínov Pardubice 3:4
16 pátek 2.11.2018 Třinec K. Vary 2:1
16 pátek 2.11.2018 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2
16 pátek 2.11.2018 Liberec Chomutov 2:1
16 pátek 2.11.2018 Hr. Králové Zlín 4:2
 
15 středa 31.10.2018 Sparta Vítkovice 1:4
15 úterý 30.10.2018 Zlín Litvínov 5:2
15 úterý 30.10.2018 Plzeň Kometa 2:4
15 úterý 30.10.2018 Ml. Boleslav K. Vary 0:1
15 úterý 30.10.2018 Chomutov Hr. Králové 3:4p
15 úterý 30.10.2018 Olomouc Třinec 3:6
 
14 neděle 28.10.2018 Třinec Zlín 1:2sn
14 neděle 28.10.2018 K. Vary Olomouc 5:0
14 neděle 28.10.2018 Vítkovice Pardubice 3:1
14 neděle 28.10.2018 Liberec Plzeň 3:0
14 neděle 28.10.2018 Kometa Chomutov 3:1
14 neděle 28.10.2018 Litvínov Ml. Boleslav 0:3
14 neděle 28.10.2018 Hr. Králové Sparta 2:3
 
13 sobota 27.10.2018 Liberec Sparta 4:5p
13 pátek 26.10.2018 Třinec Ml. Boleslav 4:1
13 pátek 26.10.2018 Litvínov Vítkovice 1:0
13 pátek 26.10.2018 K. Vary Plzeň 3:1
13 pátek 26.10.2018 Olomouc Chomutov 2:3
13 pátek 26.10.2018 Hr. Králové Pardubice 4:6
13 středa 24.10.2018 Kometa Zlín 3:2sn
 
24 úterý 23.10.2018 Sparta Litvínov 1:2
 
12 neděle 21.10.2018 Sparta Kometa 4:2
12 neděle 21.10.2018 Zlín Olomouc 4:0
12 neděle 21.10.2018 Chomutov Třinec 2:3
12 neděle 21.10.2018 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
12 neděle 21.10.2018 Plzeň Litvínov 4:1
12 neděle 21.10.2018 Pardubice K. Vary 1:7
12 neděle 21.10.2018 Vítkovice Liberec 6:4
 
11 sobota 20.10.2018 Litvínov Sparta 0:2
11 pátek 19.10.2018 Třinec Plzeň 2:3
11 pátek 19.10.2018 K. Vary Chomutov 6:3
11 pátek 19.10.2018 Zlín Ml. Boleslav 5:3
11 pátek 19.10.2018 Olomouc Pardubice 4:2
11 pátek 19.10.2018 Kometa Liberec 2:5
11 pátek 19.10.2018 Hr. Králové Vítkovice 4:1
 
10 neděle 14.10.2018 Plzeň Hr. Králové 2:1sn
10 neděle 14.10.2018 Chomutov Zlín 3:1
10 neděle 14.10.2018 Ml. Boleslav Olomouc 1:2
10 neděle 14.10.2018 Liberec Litvínov 5:0
10 neděle 14.10.2018 Vítkovice Kometa 3:4sn
10 sobota 13.10.2018 Třinec Pardubice 6:1
 
9 pátek 12.10.2018 Chomutov Ml. Boleslav 3:2
9 pátek 12.10.2018 Třinec Sparta 4:5sn
9 pátek 12.10.2018 K. Vary Vítkovice 5:2
9 pátek 12.10.2018 Kometa Litvínov 3:1
9 pátek 12.10.2018 Olomouc Plzeň 3:1
9 pátek 12.10.2018 Hr. Králové Liberec 3:2p
9 středa 10.10.2018 Zlín Pardubice 6:1
 
10 úterý 9.10.2018 Sparta K. Vary 5:2
 
8 neděle 7.10.2018 Sparta Zlín 1:5
8 neděle 7.10.2018 Litvínov Hr. Králové 2:1
8 neděle 7.10.2018 Pardubice Chomutov 5:3
8 neděle 7.10.2018 Kometa K. Vary 5:3
8 neděle 7.10.2018 Třinec Vítkovice 4:2
8 neděle 7.10.2018 Plzeň Ml. Boleslav 5:1
8 sobota 6.10.2018 Liberec Olomouc 4:3p
 
7 pátek 5.10.2018 K. Vary Liberec 2:3
7 pátek 5.10.2018 Chomutov Vítkovice 2:3
7 pátek 5.10.2018 Litvínov Třinec 0:2
7 pátek 5.10.2018 Ml. Boleslav Pardubice 4:2
7 pátek 5.10.2018 Zlín Plzeň 3:5
7 pátek 5.10.2018 Hr. Králové Kometa 4:2
7 pátek 5.10.2018 Olomouc Sparta 2:4
 
15 úterý 2.10.2018 Pardubice Liberec 4:1
 
6 úterý 2.10.2018 Vítkovice Zlín 3:0
6 neděle 30.9.2018 Sparta Chomutov 4:1
6 neděle 30.9.2018 Liberec Ml. Boleslav 8:3
6 neděle 30.9.2018 Plzeň Pardubice 2:3p
6 neděle 30.9.2018 Hr. Králové K. Vary 4:2
6 neděle 30.9.2018 Litvínov Olomouc 2:1
6 neděle 30.9.2018 Kometa Třinec 2:1
 
5 sobota 29.9.2018 Pardubice Kometa 3:2sn
5 pátek 28.9.2018 Ml. Boleslav Sparta 3:1
5 pátek 28.9.2018 Chomutov Plzeň 2:9
5 pátek 28.9.2018 Olomouc Vítkovice 2:0
5 pátek 28.9.2018 Zlín Liberec 2:7
5 pátek 28.9.2018 K. Vary Litvínov 3:4p
5 pátek 28.9.2018 Hr. Králové Třinec 2:0
 
27 úterý 25.9.2018 Sparta Hr. Králové 1:2p
 
4 neděle 23.9.2018 Sparta Pardubice 4:1
4 neděle 23.9.2018 K. Vary Zlín 2:4
4 neděle 23.9.2018 Vítkovice Plzeň 1:2p
4 neděle 23.9.2018 Liberec Třinec 4:1
4 neděle 23.9.2018 Hr. Králové Olomouc 4:1
4 neděle 23.9.2018 Kometa Ml. Boleslav 0:2
4 neděle 23.9.2018 Litvínov Chomutov 4:1
 
3 sobota 22.9.2018 Olomouc Kometa 1:2sn
3 pátek 21.9.2018 Chomutov Liberec 1:3
3 pátek 21.9.2018 Plzeň Sparta 2:3p
3 pátek 21.9.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 1:3
3 pátek 21.9.2018 K. Vary Třinec 0:2
3 pátek 21.9.2018 Pardubice Litvínov 2:6
3 čtvrtek 20.9.2018 Zlín Hr. Králové 1:2
 
2 neděle 16.9.2018 Liberec Pardubice 0:2
2 neděle 16.9.2018 Třinec Olomouc 2:3
2 neděle 16.9.2018 K. Vary Ml. Boleslav 4:0
2 neděle 16.9.2018 Hr. Králové Chomutov 3:2
2 neděle 16.9.2018 Kometa Plzeň 3:2
2 neděle 16.9.2018 Litvínov Zlín 5:2
2 neděle 16.9.2018 Vítkovice Sparta 3:2
 
1 sobota 15.9.2018 Chomutov Kometa 2:4
1 pátek 14.9.2018 Plzeň Liberec 4:0
1 pátek 14.9.2018 Ml. Boleslav Litvínov 3:4
1 pátek 14.9.2018 Zlín Třinec 4:2
1 pátek 14.9.2018 Pardubice Vítkovice 1:2
1 pátek 14.9.2018 Olomouc K. Vary 4:1
1 pátek 14.9.2018 Sparta Hr. Králové 4:0

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:05x
2:04x
2:114x
2:1pp4x
2:1sn2x
3:06x
3:123x
3:215x
3:2pp1x
3:2sn6x
4:08x
4:130x
4:219x
4:32x
4:3pp4x
4:3sn4x
5:04x
5:16x
5:212x
5:39x
5:41x
5:4pp1x
6:14x
6:22x
6:35x
6:43x
7:12x
7:22x
7:32x
7:6sn1x
8:31x
8:51x
9:11x
9:21x
11:11x
0:16x
0:26x
0:35x
0:44x
0:51x
1:213x
1:2pp4x
1:2sn6x
1:311x
1:417x
1:54x
1:71x
2:320x
2:3pp8x
2:3sn4x
2:49x
2:57x
2:61x
2:71x
2:91x
3:46x
3:4pp3x
3:4sn2x
3:54x
3:61x
3:81x
4:5pp4x
4:5sn5x
4:62x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Růžička: Máme na čem stavět, parta je výborná

HV71 – SPA 3:2 - Spartu vychytal Alnefelt

Sparta završí kemp v Německu proti Mannheimu

Barbora Snopková Haberová: Chceme plnou O2 arenu