Výsledky Tipsport extraligy

SEZONA:2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
60 úterý 8.3.2022 Kladno Sparta 1:4
60 úterý 8.3.2022 Zlín Pardubice 0:3
60 úterý 8.3.2022 Olomouc Kometa 2:0
60 úterý 8.3.2022 Ml. Boleslav Třinec 2:3p
60 úterý 8.3.2022 K. Vary Litvínov 3:1
60 úterý 8.3.2022 Liberec Vítkovice 6:1
60 úterý 8.3.2022 Hr. Králové Č.Budějovice 2:1p
 
59 neděle 6.3.2022 Vítkovice Hr. Králové 3:1
59 neděle 6.3.2022 Sparta Zlín 4:1
59 neděle 6.3.2022 Kometa Kladno 3:0
59 neděle 6.3.2022 Plzeň K. Vary 1:3
59 neděle 6.3.2022 Litvínov Olomouc 2:3
59 neděle 6.3.2022 Č.Budějovice Liberec 5:3
59 neděle 6.3.2022 Pardubice Třinec 2:3sn
 
58 pátek 4.3.2022 K. Vary Sparta 1:4
58 pátek 4.3.2022 Vítkovice Č.Budějovice 4:3p
58 pátek 4.3.2022 Olomouc Pardubice 3:2
58 pátek 4.3.2022 Hr. Králové Litvínov 3:0
58 pátek 4.3.2022 Liberec Kometa 2:3
58 pátek 4.3.2022 Kladno Ml. Boleslav 2:0
58 pátek 4.3.2022 Zlín Plzeň 3:2sn
 
54 středa 2.3.2022 Liberec Třinec 2:0
 
45 středa 2.3.2022 Kometa Olomouc 2:3
 
52 úterý 1.3.2022 Č.Budějovice Pardubice 7:1
52 úterý 1.3.2022 Kometa Plzeň 4:3sn
 
44 úterý 1.3.2022 Zlín Sparta 2:3
 
43 úterý 1.3.2022 Litvínov Hr. Králové 3:2sn
 
41 úterý 1.3.2022 Ml. Boleslav K. Vary 3:2
 
31 úterý 1.3.2022 Kladno Vítkovice 4:3p
 
57 neděle 27.2.2022 Sparta Liberec 5:2
57 neděle 27.2.2022 Litvínov Vítkovice 4:2
57 neděle 27.2.2022 Ml. Boleslav Zlín 4:1
57 neděle 27.2.2022 Plzeň Kladno 4:3
57 neděle 27.2.2022 Č.Budějovice K. Vary 3:1
57 neděle 27.2.2022 Kometa Hr. Králové 2:4
 
42 neděle 27.2.2022 Olomouc Třinec 3:0
 
56 pátek 25.2.2022 Zlín Třinec 1:4
56 pátek 25.2.2022 Č.Budějovice Litvínov 1:6
56 pátek 25.2.2022 Vítkovice Kometa 4:2
56 pátek 25.2.2022 K. Vary Ml. Boleslav 5:3
56 pátek 25.2.2022 Kladno Pardubice 3:1
56 pátek 25.2.2022 Liberec Plzeň 1:0
 
2 pátek 25.2.2022 Sparta Olomouc 6:3
 
55 středa 23.2.2022 Sparta Č.Budějovice 2:0
 
48 středa 23.2.2022 Liberec K. Vary 4:1
 
55 úterý 22.2.2022 Kometa Litvínov 1:5
55 úterý 22.2.2022 Plzeň Vítkovice 3:1
55 úterý 22.2.2022 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3sn
55 úterý 22.2.2022 Olomouc Kladno 4:1
55 úterý 22.2.2022 Pardubice Liberec 1:2
55 pondělí 21.2.2022 Třinec K. Vary 7:0
 
54 neděle 20.2.2022 K. Vary Pardubice 5:4
54 neděle 20.2.2022 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
54 neděle 20.2.2022 Zlín Olomouc 3:2sn
54 neděle 20.2.2022 Sparta Vítkovice 2:3sn
54 neděle 20.2.2022 Č.Budějovice Kometa 3:1
54 neděle 20.2.2022 Hr. Králové Plzeň 6:1
 
39 neděle 20.2.2022 Třinec Liberec 2:4
 
53 pátek 18.2.2022 Ml. Boleslav Č.Budějovice 4:1
53 pátek 18.2.2022 Plzeň Litvínov 4:3p
53 pátek 18.2.2022 Kometa Sparta 2:1
53 pátek 18.2.2022 Pardubice Hr. Králové 1:4
53 pátek 18.2.2022 Olomouc Liberec 3:2p
53 čtvrtek 17.2.2022 Zlín Kladno 3:2
 
43 čtvrtek 17.2.2022 Sparta K. Vary 4:3
 
50 středa 16.2.2022 Kometa Třinec 3:2p
50 úterý 15.2.2022 Sparta Plzeň 5:3
 
42 úterý 15.2.2022 K. Vary Č.Budějovice 0:4
 
52 neděle 13.2.2022 Litvínov Sparta 0:5
52 neděle 13.2.2022 K. Vary Zlín 5:1
52 neděle 13.2.2022 Vítkovice Ml. Boleslav 3:0
52 neděle 13.2.2022 Hr. Králové Olomouc 4:1
 
44 neděle 13.2.2022 Kladno Kometa 6:4
44 neděle 13.2.2022 Třinec Pardubice 3:2
 
51 pátek 11.2.2022 Třinec Hr. Králové 0:2
51 pátek 11.2.2022 Ml. Boleslav Sparta 1:4
51 pátek 11.2.2022 Kladno K. Vary 5:0
51 pátek 11.2.2022 Olomouc Vítkovice 1:4
 
49 pátek 11.2.2022 Pardubice Kometa 4:0
 
43 pátek 11.2.2022 Plzeň Zlín 4:0
 
41 pátek 11.2.2022 Litvínov Č.Budějovice 3:4
 
45 čtvrtek 10.2.2022 Vítkovice Liberec 1:4
 
51 středa 9.2.2022 Zlín Liberec 5:3
 
44 úterý 8.2.2022 Olomouc Litvínov 4:1
 
43 úterý 8.2.2022 Č.Budějovice Vítkovice 3:2
43 úterý 8.2.2022 Ml. Boleslav Kladno 0:1p
 
40 úterý 8.2.2022 K. Vary Třinec 3:2p
 
50 neděle 6.2.2022 Vítkovice Pardubice 4:1
50 neděle 6.2.2022 Liberec Ml. Boleslav 4:3p
50 neděle 6.2.2022 Hr. Králové Zlín 4:0
 
45 neděle 6.2.2022 Litvínov K. Vary 4:3p
 
49 pátek 4.2.2022 Třinec Sparta 4:1
49 pátek 4.2.2022 Ml. Boleslav Plzeň 0:3
49 pátek 4.2.2022 Zlín Vítkovice 4:1
49 pátek 4.2.2022 K. Vary Hr. Králové 3:4sn
49 pátek 4.2.2022 Kladno Liberec 1:3
49 pátek 4.2.2022 Olomouc Č.Budějovice 3:4p
 
51 čtvrtek 3.2.2022 Pardubice Litvínov 6:5p
 
48 úterý 1.2.2022 Plzeň Olomouc 2:1
48 úterý 1.2.2022 Litvínov Třinec 2:6
48 úterý 1.2.2022 Č.Budějovice Zlín 3:2sn
48 úterý 1.2.2022 Kometa Ml. Boleslav 2:1
48 úterý 1.2.2022 Hr. Králové Kladno 3:4
48 úterý 1.2.2022 Sparta Pardubice 5:4
 
50 neděle 30.1.2022 Litvínov Kladno 2:5
 
47 neděle 30.1.2022 Třinec Plzeň 0:1
47 neděle 30.1.2022 Zlín Kometa 5:2
47 neděle 30.1.2022 Olomouc Sparta 1:6
47 neděle 30.1.2022 Pardubice Ml. Boleslav 0:4
 
44 neděle 30.1.2022 Hr. Králové Vítkovice 3:0
44 neděle 30.1.2022 Liberec Č.Budějovice 1:2
 
46 pátek 28.1.2022 Ml. Boleslav Olomouc 2:3
46 pátek 28.1.2022 Č.Budějovice Třinec 5:4p
46 pátek 28.1.2022 Vítkovice Kladno 2:1p
46 pátek 28.1.2022 Litvínov Zlín 3:4p
46 pátek 28.1.2022 Hr. Králové Liberec 6:2
46 pátek 28.1.2022 Kometa K. Vary 1:2sn
46 čtvrtek 27.1.2022 Plzeň Pardubice 3:4p
 
52 středa 26.1.2022 Kladno Třinec 1:2
 
47 středa 26.1.2022 Vítkovice K. Vary 7:6p
 
43 středa 26.1.2022 Pardubice Olomouc 3:0
 
51 úterý 25.1.2022 Plzeň Č.Budějovice 4:1
 
42 úterý 25.1.2022 Zlín Ml. Boleslav 2:7
 
37 úterý 25.1.2022 Sparta Litvínov 3:1
 
50 neděle 23.1.2022 K. Vary Olomouc 4:3p
 
45 neděle 23.1.2022 Třinec Ml. Boleslav 7:3
45 neděle 23.1.2022 Sparta Kladno 2:3
45 neděle 23.1.2022 Pardubice Zlín 4:1
45 neděle 23.1.2022 Č.Budějovice Hr. Králové 3:2sn
 
57 pátek 21.1.2022 Třinec Olomouc 3:1
 
47 pátek 21.1.2022 Kladno Č.Budějovice 5:3
 
44 pátek 21.1.2022 K. Vary Plzeň 5:4
 
43 úterý 18.1.2022 Kometa Liberec 1:4
 
42 neděle 16.1.2022 Liberec Sparta 4:3
42 neděle 16.1.2022 Kladno Plzeň 3:4p
42 neděle 16.1.2022 Hr. Králové Kometa 2:3sn
42 neděle 16.1.2022 Vítkovice Litvínov 1:6
 
41 pátek 14.1.2022 Třinec Zlín 6:2
41 pátek 14.1.2022 Plzeň Liberec 1:4
41 pátek 14.1.2022 Pardubice Kladno 4:3p
41 pátek 14.1.2022 Sparta Hr. Králové 4:1
41 čtvrtek 13.1.2022 Kometa Vítkovice 3:6
 
29 úterý 11.1.2022 Č.Budějovice Liberec 5:4
 
40 neděle 9.1.2022 Litvínov Kometa 2:3p
40 neděle 9.1.2022 Vítkovice Plzeň 4:2
40 neděle 9.1.2022 Sparta Č.Budějovice 1:5
40 neděle 9.1.2022 Hr. Králové Ml. Boleslav 5:2
40 neděle 9.1.2022 Liberec Pardubice 3:4p
40 neděle 9.1.2022 Kladno Olomouc 2:0
 
39 pátek 7.1.2022 Kometa Č.Budějovice 4:2
39 pátek 7.1.2022 Olomouc Zlín 4:0
39 pátek 7.1.2022 Pardubice K. Vary 4:2
39 pátek 7.1.2022 Ml. Boleslav Litvínov 4:3
39 pátek 7.1.2022 Vítkovice Sparta 1:4
39 čtvrtek 6.1.2022 Plzeň Hr. Králové 2:3
 
38 úterý 4.1.2022 Vítkovice Třinec 5:2
38 úterý 4.1.2022 Č.Budějovice Ml. Boleslav 2:1
38 úterý 4.1.2022 Hr. Králové Pardubice 1:4
38 úterý 4.1.2022 Litvínov Plzeň 4:3p
38 úterý 4.1.2022 Liberec Olomouc 3:4p
38 úterý 4.1.2022 Kladno Zlín 1:3
38 úterý 4.1.2022 Sparta Kometa 3:2p
 
36 neděle 2.1.2022 Sparta Ml. Boleslav 7:0
 
47 čtvrtek 30.12.2021 Liberec Litvínov 2:3
 
37 čtvrtek 30.12.2021 Třinec Kladno 3:2p
37 čtvrtek 30.12.2021 Ml. Boleslav Vítkovice 5:2
37 čtvrtek 30.12.2021 Zlín K. Vary 2:4
37 čtvrtek 30.12.2021 Plzeň Kometa 6:3
37 čtvrtek 30.12.2021 Olomouc Hr. Králové 0:1
37 čtvrtek 30.12.2021 Pardubice Č.Budějovice 1:6
 
36 úterý 28.12.2021 Hr. Králové Třinec 5:1
36 úterý 28.12.2021 Litvínov Pardubice 1:5
36 úterý 28.12.2021 Č.Budějovice Plzeň 4:2
36 úterý 28.12.2021 Vítkovice Olomouc 5:3
36 úterý 28.12.2021 K. Vary Kladno 6:4
36 úterý 28.12.2021 Liberec Zlín 4:1
 
35 neděle 26.12.2021 Zlín Hr. Králové 2:5
35 neděle 26.12.2021 Ml. Boleslav Liberec 3:4
35 neděle 26.12.2021 Pardubice Vítkovice 2:3sn
35 neděle 26.12.2021 Třinec Kometa 3:2sn
35 neděle 26.12.2021 Olomouc K. Vary 3:2sn
35 neděle 26.12.2021 Kladno Litvínov 3:2p
 
34 čtvrtek 23.12.2021 Č.Budějovice Olomouc 1:3
34 čtvrtek 23.12.2021 Plzeň Ml. Boleslav 2:1p
34 čtvrtek 23.12.2021 Vítkovice Zlín 1:2p
34 čtvrtek 23.12.2021 Liberec Kladno 3:2
34 čtvrtek 23.12.2021 Sparta Třinec 5:8
34 středa 22.12.2021 Kometa Pardubice 4:3
 
33 úterý 21.12.2021 Třinec Litvínov 3:1
33 úterý 21.12.2021 Ml. Boleslav Kometa 3:2
33 úterý 21.12.2021 K. Vary Liberec 2:3
33 úterý 21.12.2021 Zlín Č.Budějovice 2:5
33 úterý 21.12.2021 Olomouc Plzeň 2:5
33 úterý 21.12.2021 Kladno Hr. Králové 2:9
33 úterý 21.12.2021 Pardubice Sparta 3:2
 
34 neděle 19.12.2021 Hr. Králové K. Vary 2:4
 
32 neděle 12.12.2021 Třinec Plzeň 2:3
32 neděle 12.12.2021 Sparta Olomouc 3:4sn
32 neděle 12.12.2021 Litvínov Liberec 2:0
32 neděle 12.12.2021 Vítkovice K. Vary 6:1
32 neděle 12.12.2021 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
32 neděle 12.12.2021 Kometa Zlín 2:1p
32 neděle 12.12.2021 Č.Budějovice Kladno 3:2
 
56 pátek 10.12.2021 Hr. Králové Sparta 3:4p
 
31 pátek 10.12.2021 Třinec Č.Budějovice 3:0
31 pátek 10.12.2021 Zlín Litvínov 4:1
31 pátek 10.12.2021 Kometa K. Vary 3:2
31 pátek 10.12.2021 Olomouc Ml. Boleslav 3:4
 
26 pátek 10.12.2021 Kladno Pardubice 4:5p
 
53 středa 8.12.2021 Třinec Vítkovice 1:3
 
31 středa 8.12.2021 Liberec Hr. Králové 2:1
31 úterý 7.12.2021 Pardubice Plzeň 4:3sn
 
30 neděle 5.12.2021 Liberec Vítkovice 4:3p
30 neděle 5.12.2021 Zlín Pardubice 1:4
30 neděle 5.12.2021 K. Vary Litvínov 2:3
30 neděle 5.12.2021 Ml. Boleslav Třinec 0:3
30 neděle 5.12.2021 Kladno Sparta 0:6
30 neděle 5.12.2021 Hr. Králové Č.Budějovice 3:2p
30 neděle 5.12.2021 Olomouc Kometa 0:2
 
29 pátek 3.12.2021 Plzeň K. Vary 3:2
29 pátek 3.12.2021 Litvínov Olomouc 3:4
29 pátek 3.12.2021 Vítkovice Hr. Králové 1:2p
29 pátek 3.12.2021 Pardubice Třinec 6:3
29 pátek 3.12.2021 Kometa Kladno 5:2
29 pátek 3.12.2021 Sparta Zlín 4:6
 
28 středa 1.12.2021 Liberec Kometa 2:4
28 úterý 30.11.2021 Zlín Plzeň 1:2
28 úterý 30.11.2021 K. Vary Sparta 4:5p
28 úterý 30.11.2021 Vítkovice Č.Budějovice 4:2
28 úterý 30.11.2021 Hr. Králové Litvínov 3:2
28 úterý 30.11.2021 Olomouc Pardubice 1:4
28 úterý 30.11.2021 Kladno Ml. Boleslav 2:1
 
27 neděle 28.11.2021 Sparta Liberec 4:1
27 neděle 28.11.2021 Třinec Olomouc 5:1
27 neděle 28.11.2021 Litvínov Vítkovice 3:4sn
27 neděle 28.11.2021 Ml. Boleslav Zlín 3:1
27 neděle 28.11.2021 Plzeň Kladno 4:1
27 neděle 28.11.2021 Kometa Hr. Králové 1:3
 
26 pátek 26.11.2021 Hr. Králové Sparta 3:8
26 pátek 26.11.2021 K. Vary Ml. Boleslav 3:0
26 pátek 26.11.2021 Litvínov Č.Budějovice 3:2
26 pátek 26.11.2021 Vítkovice Kometa 3:2
26 pátek 26.11.2021 Liberec Plzeň 4:2
26 čtvrtek 25.11.2021 Zlín Třinec 2:1p
 
6 středa 24.11.2021 Vítkovice Olomouc 5:3
 
27 úterý 23.11.2021 Č.Budějovice K. Vary 2:5
 
25 úterý 23.11.2021 Pardubice Liberec 2:3p
25 neděle 21.11.2021 K. Vary Třinec 2:5
25 neděle 21.11.2021 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:3p
25 neděle 21.11.2021 Plzeň Vítkovice 3:2p
25 neděle 21.11.2021 Kometa Litvínov 4:2
25 neděle 21.11.2021 Olomouc Kladno 4:3
25 neděle 21.11.2021 Č.Budějovice Sparta 2:0
 
24 pátek 19.11.2021 Zlín Olomouc 3:2
24 pátek 19.11.2021 K. Vary Pardubice 4:1
24 pátek 19.11.2021 Litvínov Ml. Boleslav 5:0
24 pátek 19.11.2021 Vítkovice Sparta 3:2
24 pátek 19.11.2021 Liberec Třinec 2:4
24 pátek 19.11.2021 Hr. Králové Plzeň 7:4
24 čtvrtek 18.11.2021 Č.Budějovice Kometa 2:3
 
21 středa 17.11.2021 Kladno K. Vary 3:2
 
10 středa 17.11.2021 Vítkovice Plzeň 2:3
 
23 neděle 7.11.2021 Třinec Vítkovice 2:1
23 neděle 7.11.2021 Zlín Kladno 1:5
23 neděle 7.11.2021 Ml. Boleslav Č.Budějovice 1:4
23 neděle 7.11.2021 Liberec Olomouc 4:6
23 neděle 7.11.2021 Kometa Sparta 2:5
23 neděle 7.11.2021 Plzeň Litvínov 3:4
23 neděle 7.11.2021 Pardubice Hr. Králové 3:4p
 
22 pátek 5.11.2021 Třinec Kladno 2:0
22 pátek 5.11.2021 Vítkovice Ml. Boleslav 1:2
22 pátek 5.11.2021 K. Vary Zlín 4:1
22 pátek 5.11.2021 Č.Budějovice Pardubice 2:3
22 pátek 5.11.2021 Hr. Králové Olomouc 5:1
22 pátek 5.11.2021 Kometa Plzeň 2:1sn
22 čtvrtek 4.11.2021 Litvínov Sparta 3:2
 
21 úterý 2.11.2021 Třinec Hr. Králové 0:2
21 úterý 2.11.2021 Zlín Liberec 1:2
21 úterý 2.11.2021 Ml. Boleslav Sparta 3:2
21 úterý 2.11.2021 Plzeň Č.Budějovice 3:4sn
21 úterý 2.11.2021 Pardubice Litvínov 4:2
21 úterý 2.11.2021 Olomouc Vítkovice 2:0
 
20 neděle 31.10.2021 K. Vary Olomouc 3:2p
20 neděle 31.10.2021 Hr. Králové Zlín 4:1
20 neděle 31.10.2021 Liberec Ml. Boleslav 2:3p
20 neděle 31.10.2021 Plzeň Sparta 6:3
20 neděle 31.10.2021 Kometa Třinec 2:3
20 neděle 31.10.2021 Litvínov Kladno 4:3
20 neděle 31.10.2021 Vítkovice Pardubice 4:1
 
19 pátek 29.10.2021 Třinec Sparta 4:2
19 pátek 29.10.2021 Ml. Boleslav Plzeň 2:1
19 pátek 29.10.2021 K. Vary Hr. Králové 1:4
19 pátek 29.10.2021 Vítkovice Zlín 2:1
19 pátek 29.10.2021 Kladno Liberec 2:4
19 pátek 29.10.2021 Olomouc Č.Budějovice 2:5
19 pátek 29.10.2021 Pardubice Kometa 3:2p
 
18 úterý 26.10.2021 Litvínov Třinec 2:5
18 úterý 26.10.2021 Plzeň Olomouc 6:1
18 úterý 26.10.2021 Č.Budějovice Zlín 4:2
18 úterý 26.10.2021 Liberec K. Vary 3:2
18 úterý 26.10.2021 Kometa Ml. Boleslav 6:1
18 úterý 26.10.2021 Hr. Králové Kladno 4:3p
 
17 neděle 24.10.2021 Plzeň Třinec 1:2
17 neděle 24.10.2021 K. Vary Vítkovice 2:3
17 neděle 24.10.2021 Zlín Kometa 5:3
17 neděle 24.10.2021 Liberec Litvínov 3:0
17 neděle 24.10.2021 Kladno Č.Budějovice 4:3
17 neděle 24.10.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:3p
17 neděle 24.10.2021 Olomouc Sparta 4:3sn
 
16 pátek 22.10.2021 Č.Budějovice Třinec 0:1
16 pátek 22.10.2021 Litvínov Zlín 2:1
16 pátek 22.10.2021 Vítkovice Kladno 2:1
16 pátek 22.10.2021 Plzeň Pardubice 3:2
16 pátek 22.10.2021 Hr. Králové Liberec 4:1
16 čtvrtek 21.10.2021 K. Vary Kometa 5:3
16 čtvrtek 21.10.2021 Ml. Boleslav Olomouc 0:2
 
18 středa 20.10.2021 Sparta Pardubice 1:2sn
 
8 středa 20.10.2021 Vítkovice Třinec 1:4
 
35 úterý 19.10.2021 Plzeň Sparta 5:4
 
15 neděle 17.10.2021 Litvínov K. Vary 4:3
15 neděle 17.10.2021 Vítkovice Liberec 1:0p
15 neděle 17.10.2021 Sparta Kladno 3:4sn
15 neděle 17.10.2021 Třinec Ml. Boleslav 5:0
15 neděle 17.10.2021 Č.Budějovice Hr. Králové 4:3
15 neděle 17.10.2021 Kometa Olomouc 4:1
 
14 pátek 15.10.2021 Třinec Pardubice 2:3sn
14 pátek 15.10.2021 Zlín Sparta 1:4
14 pátek 15.10.2021 Olomouc Litvínov 1:0
14 pátek 15.10.2021 Hr. Králové Vítkovice 4:2
14 čtvrtek 14.10.2021 K. Vary Plzeň 3:0
14 čtvrtek 14.10.2021 Kladno Kometa 5:6p
 
5 středa 13.10.2021 Pardubice Vítkovice 6:0
 
13 úterý 12.10.2021 Kometa Liberec 3:1
13 neděle 10.10.2021 Sparta K. Vary 8:4
13 neděle 10.10.2021 Plzeň Zlín 4:1
13 neděle 10.10.2021 Č.Budějovice Vítkovice 1:2p
13 neděle 10.10.2021 Ml. Boleslav Kladno 3:0
13 neděle 10.10.2021 Litvínov Hr. Králové 3:4
13 neděle 10.10.2021 Pardubice Olomouc 0:1p
 
12 pátek 8.10.2021 K. Vary Č.Budějovice 3:5
12 pátek 8.10.2021 Vítkovice Litvínov 1:4
12 pátek 8.10.2021 Zlín Ml. Boleslav 0:4
12 pátek 8.10.2021 Hr. Králové Kometa 3:0
12 pátek 8.10.2021 Liberec Sparta 2:3sn
12 pátek 8.10.2021 Kladno Plzeň 1:8
12 pátek 8.10.2021 Olomouc Třinec 1:2
 
15 úterý 5.10.2021 Pardubice Zlín 5:1
 
14 úterý 5.10.2021 Liberec Č.Budějovice 3:2
 
11 neděle 3.10.2021 Sparta Hr. Králové 2:3sn
11 neděle 3.10.2021 Ml. Boleslav K. Vary 3:1
11 neděle 3.10.2021 Plzeň Liberec 3:1
11 neděle 3.10.2021 Třinec Zlín 2:1
11 neděle 3.10.2021 Č.Budějovice Litvínov 0:3
11 neděle 3.10.2021 Kometa Vítkovice 1:2
11 neděle 3.10.2021 Pardubice Kladno 4:3sn
 
10 pátek 1.10.2021 Třinec K. Vary 3:2p
10 pátek 1.10.2021 Č.Budějovice Sparta 5:2
10 pátek 1.10.2021 Litvínov Kometa 3:4
10 pátek 1.10.2021 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:0
10 pátek 1.10.2021 Liberec Pardubice 3:4
10 čtvrtek 30.9.2021 Kladno Olomouc 2:3
 
9 úterý 28.9.2021 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
9 úterý 28.9.2021 Plzeň Hr. Králové 4:2
9 úterý 28.9.2021 Pardubice K. Vary 2:1
9 úterý 28.9.2021 Kometa Č.Budějovice 1:4
9 úterý 28.9.2021 Třinec Liberec 7:2
9 úterý 28.9.2021 Olomouc Zlín 4:2
9 úterý 28.9.2021 Sparta Vítkovice 3:1
 
8 neděle 26.9.2021 Sparta Kometa 3:2p
8 neděle 26.9.2021 Kladno Zlín 3:2p
8 neděle 26.9.2021 Olomouc Liberec 3:1
8 neděle 26.9.2021 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:6
8 neděle 26.9.2021 Hr. Králové Pardubice 5:2
8 neděle 26.9.2021 Litvínov Plzeň 2:5
 
7 pátek 24.9.2021 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
7 pátek 24.9.2021 Zlín K. Vary 0:3
7 pátek 24.9.2021 Plzeň Kometa 5:6sn
7 pátek 24.9.2021 Olomouc Hr. Králové 2:3
7 pátek 24.9.2021 Pardubice Č.Budějovice 3:2
7 pátek 24.9.2021 Kladno Třinec 4:3sn
7 čtvrtek 23.9.2021 Sparta Litvínov 6:4
 
6 středa 22.9.2021 Hr. Králové Třinec 2:3
6 úterý 21.9.2021 K. Vary Kladno 7:4
6 úterý 21.9.2021 Č.Budějovice Plzeň 3:4p
6 úterý 21.9.2021 Litvínov Pardubice 4:7
6 úterý 21.9.2021 Liberec Zlín 3:4p
6 úterý 21.9.2021 Sparta Ml. Boleslav 3:1
 
5 neděle 19.9.2021 Sparta Plzeň 4:3p
5 neděle 19.9.2021 Kladno Litvínov 3:2
5 neděle 19.9.2021 Zlín Hr. Králové 2:3sn
5 neděle 19.9.2021 Třinec Kometa 2:3p
5 neděle 19.9.2021 Olomouc K. Vary 3:2p
5 neděle 19.9.2021 Ml. Boleslav Liberec 2:1
 
4 pátek 17.9.2021 Zlín Vítkovice 3:6
4 pátek 17.9.2021 Č.Budějovice Olomouc 5:2
4 pátek 17.9.2021 Liberec Kladno 3:2
4 pátek 17.9.2021 Hr. Králové K. Vary 3:2
4 pátek 17.9.2021 Sparta Třinec 4:7
4 čtvrtek 16.9.2021 Plzeň Ml. Boleslav 2:4
4 čtvrtek 16.9.2021 Kometa Pardubice 3:2
 
3 úterý 14.9.2021 Pardubice Sparta 2:5
3 úterý 14.9.2021 Třinec Litvínov 4:3p
3 úterý 14.9.2021 K. Vary Liberec 2:3
3 úterý 14.9.2021 Zlín Č.Budějovice 3:4
3 úterý 14.9.2021 Ml. Boleslav Kometa 5:1
3 úterý 14.9.2021 Olomouc Plzeň 4:1
3 úterý 14.9.2021 Kladno Hr. Králové 0:3
 
2 neděle 12.9.2021 K. Vary Vítkovice 4:1
2 neděle 12.9.2021 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
2 neděle 12.9.2021 Kometa Zlín 3:2p
2 neděle 12.9.2021 Č.Budějovice Kladno 7:5
2 neděle 12.9.2021 Plzeň Třinec 3:2
2 neděle 12.9.2021 Litvínov Liberec 3:2sn
 
1 pátek 10.9.2021 Třinec Č.Budějovice 4:0
1 pátek 10.9.2021 Zlín Litvínov 2:4
1 pátek 10.9.2021 Liberec Hr. Králové 1:0
1 pátek 10.9.2021 Pardubice Plzeň 4:0
1 pátek 10.9.2021 Olomouc Ml. Boleslav 3:2p
1 pátek 10.9.2021 Kladno Vítkovice 1:2
1 středa 8.9.2021 K. Vary Kometa 4:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:03x
1:0pp1x
2:010x
2:114x
2:1pp5x
2:1sn1x
3:012x
3:117x
3:228x
3:2pp16x
3:2sn9x
4:06x
4:127x
4:215x
4:311x
4:3pp14x
4:3sn5x
5:03x
5:16x
5:29x
5:39x
5:45x
5:4pp1x
6:01x
6:15x
6:22x
6:34x
6:43x
6:5pp1x
7:02x
7:11x
7:21x
7:31x
7:42x
7:51x
7:6pp1x
8:41x
0:13x
0:1pp2x
0:24x
0:36x
0:43x
0:51x
0:61x
1:210x
1:2pp3x
1:2sn2x
1:36x
1:419x
1:54x
1:65x
1:81x
2:320x
2:3pp5x
2:3sn9x
2:410x
2:511x
2:61x
2:71x
2:91x
3:411x
3:4pp10x
3:4sn5x
3:51x
3:62x
3:81x
4:5pp2x
4:62x
4:72x
5:6pp1x
5:6sn1x
5:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Billa Cup den třetí: Semifinálové derby pražských ˝S˝

Dvořáček: Mladí kluci hráli perfektně

KLA - SPA 2:4 - Výhra v omlazené sestavě

Pojeďte se Spartou do Skandinávie!