2., neděle 10. 9. 2000
Vítkovice - Sparta VIT - SPA
Vítkovice: Prusek - Galvas, Jerofjejev, Jurečka, Kobezda, Philipp, Seman, Zápotočný, Škuta - Irgl, Ivan, Kaděra, Moravec, Padělek, Pavelek, Pleva, Polášek, Procházka, Selingr, Tomášek, Štraub.
Sparta: Bříza - Dobroň, Holý, Kroupa, Ptáček, Rebolj, Zábranský, Šrek - Broš, Chabada, Duda, Hlinka, Kratěna, Martinec, Novák, Slanec, Vůjtek, Žemlička.
Branky a nahrávky: 24. Škuta (Moravec), 56. Štraub (Kaděra). Rozhodčí: Šindler - Křivský, Dvořák. Vyloučení: 8:7, navíc Polášek (VIT) do konce utkání, Šrek (SPA) 10 min. Diváci: 7476.

Bez gólů se nevyhrává

Vítkovice si na domácím ledě připsaly vítězství nad úřadujícím mistrem ligy po dobrém výkonu podpořeném výborným Pruskem a občas i smůlou sparťanů, kteří mohli na konci zápasu zahozených šancí už jenom litovat. Utkání nedohrál domácí Polášek, který šel za vražení na mantinel předčasně pod sprchy. Desetiminutový trest si přípsal Šrek.

Dnes v 18:30 | Muži
HC VERVA Litvínov

Sparta se po měsíci vrací domů, vyzve Litvínov

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!

Cichoň: Reprezentace? Odměna za práci v klubu

Polášek: Doufám, že jsem prolomil smůlu