6., úterý 26. 9. 1995
Kometa Brno - Sparta KOM - SPA
Kometa Brno: Barta - Světlík, Kántor, Zubíček, Adam, Beran, Elsner, Havíř, Suhrada, Gudas - Vítek, Ševčík, Šebestů, Mejzlík, Haman, Celý, Smolík, Konečný, Trešl.
Sparta: Čapek - Ptáček, Nedvěd, Kuchyňa, Šrek, V. Burda, Vykoukal - Výborný, Kasťák, Zelenka, Potajčuk, Horák, Hrbek, Hlaváč, M. Hlinka, P. Martinec.
Branky a nahrávky: 54. Gudas - 3. P. Martinec (Nedvěd), 17. Nedvěd (Potajčuk, P. Martinec), 22. Kasťák (Horák, Vykoukal), 31. Zelenka (M. Hlinka, Výborný), 51. M. Hlinka (Potajčuk, P. Martinec), 53. Hlaváč (P. Martinec, Potajčuk). Rozhodčí: Klouček - Čížek, Novák. Vyloučení: 4:8, navíc Vykoukal (SPA) 10 minut za zdržování hry, Beran (KOM) 5 minut + do konce utkání - bodnutí špičkou hole. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 3854. Střely na branku: 29:41. Průběh utkání: 0:6, 1:6.