42., neděle 25. 1. 1998
Třinec - Sparta TRI - SPA
Třinec: Biegl - Pavelec, Číhal, Jančařík, Štefanka, Gřegořek, Kuntoš, Sekeráš - Kaděra, Ujčík, Zadina, Folta, Chlubna, Peterek, Lubina, Daňo, Zima, Král.
Sparta: Hnilička (21. Cinibulk) - Ptáček, Kučera, J. Nedvěd, Toužimský, Burda, Vykoukal - Kverka, Žemlička, Chabada, J. Hlinka, Duda, T. Jelínek, Sivek, Hlaváč, M. Hlinka, P. Martinec.
Branky a nahrávky: 13. Kaděra (Daňo, Sekeráš), 15. Lubina (Daňo, Sekeráš), 20. Daňo (Lubina), 42. Pavelec (Kaděra, Ujčík) - 39. P. Martinec (Žemlička, T. Jelínek), 60. P. Martinec (Žemlička, Kučera). Rozhodčí: Nedvěd - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 6:8, navíc Pavelec (TRI) a J. Nedvěd (SPA) 4 minuty - hrubost, Daňo (TRI) a J. Nedvěd (SPA) 10 minut - NAD. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 5500. Střely na branku: 43:37. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2.