Nadační fond HC Sparta Praha

Dlouhodobým cílem projektu Nadační fond HC Sparta je v první řadě komplexní podpora sparťanské mládeže. Duchovním otcem a předsedou správní rady je člen představenstva klubu VÍT ŠUBERT, velký sparťan a zakladatel nadace Srdce na dlani, kterou klub podporuje od jejího vzniku.

Vedení nadačního fondu:

Vít Šubert, předseda správní rady
Vladimír Tošovský, člen správní rady
Lukáš Madecki

Podpořit nadační fond můžete na transparentním účtu: 4321043210/2700

Sídlo nadace: Tipsport arena, Za Elektrárnou 419, Praha 7, 170 00

Kontaktní osoba: Lucie Hošková, e-mail: hoskova@hcsparta.cz

Hlavní body programu Nadačního fondu HC Sparta:

• pomoc mladým hráčům ze sociálně slabých rodin
  • pomoc mladým hráčům v případě závažných zranění
  • pomoc v případě akutní nouze pro bývalé hráče HC Sparta Praha
  • spolupráce s dětskou onkologií FN Motol

Pomáhali jsme v dětském domově v Krásné Lípě

Náš nadační fond ve spolupráci s nadací Srdce na dlani a partnerem Kappa obdaroval děti v dětském domově v Krásné Lípě! Malí svěřenci celý rok soutěží v motivačním programu, kde za své snažení v různých oblastech získávají body, za které jsou poté patřičně odměněni. Tentokrát na ně kromě dárků od Kappy čekala i speciální návštěva – brankář Saša Salák, který nejlépe umístěným předal ocenění a také odpověděl na všechny dotazy v krátké besedě. Samozřejmě nechyběl ani dětmi oblíbený maskot Sparťák!

Pravidelné návštěvy v FN Motol

Každý měsíc dochází hráči obveselit pacienty na dětskou onkologii FN Motol. Dětem vždy přineseme balíček s dárky, které jim ukrátí volné chvíle na nemocničním lůžku.

Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň

Na divoký západ! Jedeme do Plzně

Kaše: Konečně gól, měli jsme rozhodnout dříve