21. 10. 2016 HC Sparta

Program dětského utkání s Pardubicemi

První dětské utkání v aktuální sezoně se blíží! Těm nejmenším sparťánkům a jejich rodičům bude věnován nedělní zápas s Pardubicemi. Úvodní buly padne již v 15.00 hodin, aby si hokej mohly užít celé rodiny i s dětmi. Pro ty bude jako vždy připraven doprovodný program, který bude probíhat od 12.00 do 14.00 hodin před hlavním vchodem do Galerie Harfa u O2 areny.

Doprovodný program dětského utkání (12.00-14.00):

• střelba na branku na přesnosti
  • měření rychlosti střelby
  • dovednostní slalom
  • oblekání do výstroje na čas
  • malování sparťanských motivů na tvář
  • focení s maskotem Sparťákem
  • soutěž o vstupenky na zápas Champions Hockey League proti HV71

O přestávce zápasu se bude soutěžit o vstupenky do Království železnic. Nejlépe fandící malý sparťan či sparťanka obdrží navíc jako dárek voucher do fanshopu HC Sparta Praha.

Každé dítě, které přinese do Zákaznického centra v O2 areně obrázek se sparťanskou tematikou, dostane i tentokrát volnou vstupenku na dětské utkání! Prvních sto dětí, které se se svým obrázkem pochlubí, se navíc může těšit na dárek od partnera utkání, kterým je BILLA.

Partner utkání:

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila