20. 11. 2012 HC Sparta

Vysvětlení kolize čtvrtečních zápasů Sparty

Tento čtvrtek odehrají svěřenci kouče Josefa Jandače extraligové klání proti Vítkovicím. Utkání startuje v 18.10 a přímým přenosem ho bude vysílat TV Fanda. O padesát minut později začíná na Letné fotbalové utkání Evropské ligy mezi Spartou a Olympiquem Lyon. Přinášíme vysvětlení této situace.

Ve čtvrtek si bohužel sparťanský fanoušek bude muset vybrat mezi hokejovou extraligou a fotbalovou Evropskou ligou. „Ta situace nás moc mrzí, ale se začátkem ani jednoho ze zápasů nejde hnout. Bohužel,“ říká Tomáš Zetek, PR manažer HC Sparta Praha. Vzhledem k nabitému kalendáři akcí v Tipsport Aréně, se duel s Vítkovicemi koná ve čtvrtek, čehož využila TV Nova a na svém programu Fanda bude vysílat střetnutí v přímém přenosu. Tím pádem je úvodní vhazování pevně dané na 18.10. „Termín začátku fotbalového utkání je určen UEFA,“ informuje AC Sparta Praha na svém facebookovém profilu. Duel startuje v 19 hodin.

Startuje aukce repliky dresů ze sezony 1989/1990

Pech: Fanoušci jsou od nás zvyklí na lepší výkony

SPA - OLO 1:2 - Výroční utkání bez bodu

Vstupenky a informace k Open air v Drážďanech