8. 9. 2017 HC Sparta

Program nedělního rodinného utkání s Jihlavou

První rodinné utkání v nové sezoně je na programu již ve druhém kole, kdy Sparta hostí Duklu Jihlava! Úvodní buly nedělního padne již v 15.05 hodin, aby si hokej mohly užít celé rodiny i s těmi nejmenšími sparťánky. Pro ty bude jako vždy připraven doprovodný program, který bude probíhat od 12.00 do 14.00 hodin před Galerií Harfa.

Doprovodný program před galerií Harfa (12.00 až 14.00 hodin):

  • nafukovací dětské hokejové hřiště
  • dovednostní slalom na čas
  • slackline od Freestyle Kolbenka (Praha 9)
  • střelba na plechovky
  • dárek pro nejaktivnější malé sparťany
  • focení s maskotem Sparťákem
  • hádání sparťanské sestavy
  • soutěž "Sestav si svůj tým" – v průběhu pěti dětských utkání si nejmenší fanoušci budou moci sestavit vlastní tým, na každém utkání bude nová pětka; děti si mohou svůj tým vybarvit a ti nejaktivnější získají sparťanskou odměnu
  • sladké vafle pro nejmejší fanoušky (vedle hlavního fanshopu v O2 areně)

Každé dítě, které přinese do Zákaznického centra v O2 areně obrázek se sparťanskou tematikou, dostane i tentokrát volnou vstupenku na dětské utkání!


Dárek od partnera utkání, společnosti REJ

Po utkání se můžete před halou těšit na dárek v podobě sušenek od společnosti REJ s.r.o.!

Společnost REJ s. r. o. je český výrobce a distributor cereálních sušenek, tradičních plněných perníků, bezlepkových kukuřičných křupek a dalších produktů. Cílem společnosti je přinášet na trh kvalitní a poctivé pochutiny pro celou rodinu. Pro děti je určený především široký sortiment křehkých křupek bez soli (již pro kojence), jemně solených nebo v různých ovocných nebo čokoládových příchutích. Nejen maminky si pochutnají na cereálních sušenkách, na jejichž vývoji spolupracuje známý výživový specialista Ing. Petr Havlíček. Novinkou roku 2017 jsou skutečně celozrnné sušenky s čokoládou, oříšky nebo s jahodami a chia. Nabídku doplňují snídaňové cereálie s vlákninou, celozrnné těstoviny a bylinné čaje. Výrobky spol. REJ žádejte v prodejnách zdravou výživou, vybrané produkty zakoupíte v HM Globus, TESCO a celý sortiment si můžete prohlédnout a výhodně objednat na rejfood.cz.


Partner dětského utkání:

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Forman: Žhavé vzpomínky? Finále s Libercem!

Sparta na Spengleru: tituly i hvězdné posily

O místo v extralize se musí bojovat

Šrek: Mladíci musí dostávat šanci v áčku