28. 8. 2006 Tadeáš Drahorád

Sparta má Lvům co vracet! Další souboj mistrů!

Podobně jako loni, tak i letos zamíří sparťané v závěru srpna do Ústí nad Labem. Ambiciózní prvoligový tým uštědřil v loňské sezóně Spartě výprask 6:2, když Severočeši vyhráli každou třetinu! Mistr první ligy proti mistrovi extraligy, i takto by se dal nazvat zápas, jenž začne v úterý 29. srpna v 18 hodin v ústecké Lví aréně se zbrusu novou multifunkční kostkou nad ledem!
Zatímco Sparta má za sebou pět vyhraných zápasů v řadě, Ústečtí jsou na tom o něco hůře. Od začátku druhého prázdninového měsíce odcházeli Lvi ze sedmi zápasů vítězně pouze dvakrát. Po vysoké výhře nad dánským Fredrikshavn IK se Ústí radovalo ještě po ukořistěném skalpu Karlových Varů. Podobně jako Sparta se borci ze severu republiky střetli i se slovinskou Jesenicí, avšak podlehli jí 2:3.

V kádru Slovanu se před sezńou dějí velké věci. Tým opustilo neuvěřitelných 19 hráčů včetně dvou gólmanů. Deset z nich se vracelo z hostování do svých oddílů. Mezi třináctkou nových tváří, kteří se stěhovali opačným směremm, můžeme najít bývalé třinecké hráče Houdka s Janků, Hulvu z Vítkovic, brankáře Fikrta, anebo velkého bouřliváka Marka Ivana.

Více informací naleznete na stránkách klubu www.hcusti.cz.